Profesjonalny Serwis Prawny

publikatory Monitor Polski 2004 Nr 55

Lp.

Numer zezwolenia

Oznaczenie podmiotu

Miejsce prowadzenia działalności

Podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania

Podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie obrotu

Podmioty wytwarzające mieszanki paszowe nieprzeznaczone do obrotu

 

 

 

 

dodatków paszowych1)

materiałów paszowych2)

premiksów3)

mieszanek paszowych4)

dodatkami paszowymi1)

materiałami paszowymi2)

premiksami3)

z udziałem premiksów3)

 

49

a30162906

"Centrala Nasienna w Obornikach"

ul. Staszica 37
64-600 Oborniki Wielkopolskie

 

 

 

 

 

+

+

 

50

a30302923

Centrala Nasienna Środa Wielkopolska Spółka Cywilna
Maria Balcerek, Błażej Białowąs

ul. Szarych Szeregów 2
63-000 Środa Wielkopolska

 

 

 

 

 

 

+

 

51

a30252921

Centrala Nasienna Środa Wielkopolska Spółka Cywilna
Maria Balcerek, Błażej Białowąs

ul. Szarych Szeregów 2
63-000 Środa Wielkopolska

 

 

 

 

 

+

+

 

52

a30222909

Centrum Nasienne i Artykuły Różne
Sierpowska Elżbieta

ul. Armii Krajowej 2
63-900 Rawicz

 

 

 

 

 

 

+

 

53

a301029 19

Centrum Paszowe
Emilia Majewska

Szyszynek 20
62-561 Ślesin

 

 

 

 

+

 

+

 

54

a30242952

Człapa Marek

Gospodarstwo Rolne
Sokolniki Małe 32
64-530 Kaźmierz

 

 

 

 

 

 

 

+

55

a30192925

"DAMAG"
Dorota Mielnik , A. Dróbka, G. Dróbka

ul. Dworcowa 22a
89-320 Wysoka

 

 

 

 

 

+

+

 

56

a30252905

Danilewicz Roman

Sulęcin 21
63-023 Sulęcinek

 

 

 

 

 

+

+

 

57

a30042942

Dealer FIRMY SANO
Dariusz Zuchowski

ul. Nad Kanią 24
63-800 Gostyń

 

 

 

 

 

 

+

 

58

a30232919

Deler CARGIL PASZE
Danuta Kozłowska

Ląd 14
62-405 Ląd

 

 

 

 

+

 

+

 

59

a30202910

Detaliczny Punkt Sprzedaży Wyrobów Firmy "Dolpasz" i "Neorol"
Zbigniew Stysiak

Strzydzew 42
63-304 Czermin

 

 

 

 

+

+

+

 

60

a30072918

Domagalski Grzegorz

Korzeniew 108
62-831 Korzeniew

 

 

 

 

 

 

+

 

61

a30192922

Dominik Gajewski
Zakład Handlowo-Usługowy, Usługi Wulkanizacyjne

Kosztowo 8
89-300 Wyrzysk

 

 

 

 

+

+

+

 

62

a0112908

"DOMINO" Spółka Cywilna
Zborowscy

ul. Chłapowskiego 15
64-000 Kościan

 

 

 

 

+

+

+

 

63

a30612901

Dossche Sp.z o.o.

ul. Obozowa 34-36
62-800 Kalisz

 

 

+

+

 

 

 

 

64

a30122988

Drewniak Ireneusz

Pogorzałki Wielkie 4
63-720 Koźmin Wielkopolski

 

 

 

 

 

 

 

+

65

a30122960

Drygas Maria
ROL-PASZ

ul. Bolewskiego 67
63-700 Krotoszyn

 

 

 

 

 

 

+

 

66

a30192910

Drzymała Teresa
Sprzedaż Detaliczna i Hurtowa

Grabówno 15
89-350 Miasteczko Krajeńskie

 

 

 

 

+

+

+

 

67

a30122976

Dymarscy Piotr Katarzyna

Grębów 61
63-720 Koźmin Wielkopolski

 

 

 

 

 

 

 

+

68

a30242920

Dystrybucja Pasz i Koncentratów
Tadeusz Werno

ul. Krzeszkowicka 35
64-551 Otorowo

 

 

 

 

 

 

+

 

69

a30052916

Działalność Handlowa
Rafał Bartkowiak

ul. Ratajczaka 35
64-050 Wielichowo
Śniaty

 

 

 

 

 

 

+

 

70

a30042951

"EKO - ROLNIK"
Aleksander Szczepaniak

Bodzewo 60
63-820 Piaski

 

 

 

 

 

 

+

 

71

a30072916

"ELTOM"
Tomasz Żarnecki

Niemiecka Wieś 31
62-862 Iwanowice

 

 

 

 

 

+

+

 

72

a30092934

"EMKA"
Maciej Kwiatkowski

Chojny 14
62-600 Koło

 

 

 

 

+

 

 

+

73

a30212922

ERWOL
Sp. z o.o.

Złotniki
ul. Zielona 6
62-002 Suchy Las

 

 

 

 

+

+

+

 

74

a30212914

EXPOL Spółka Cywilna
Oddział

ul. Leszczyńska 143a
61-417 Poznań
ul. Maya 1
62-031 Luboń

+

 

 

 

 

 

 

 

75

a30072919

"F.W. OMEGA"
Grzegorz Ostrowski

Lipka 9
62-865 Szczytniki

 

 

 

 

 

+

+

 

76

a300229 21

FARMLEK
Sklep Wielobranżowy
Krzysztof i Małgorzata Uciekałek

ul. Powstańców Wielkopolskich 15
64-730 Wieleń

 

 

 

 

 

+

 

 

77

a30212907

FARMPASZ
Krzysztof Jopek i Włodzimierz Cieślak Spółka Jawna

Będlewo
ul. Wiejska 20
62-060 Stęszew

 

 

 

+

 

 

 

 

78

a30302931

FARMWET Hurtownia Leków Weterynaryjnych
Roman Dudkowiak

ul. Kaliska 33
62-300 Września

 

 

 

 

 

 

+

 

79

a30152914

"Febris"
Lecznica dla Zwierząt

ul. Zamkowa 5
64-330 Opalenica

 

 

 

 

+

 

 

 

80

a30222904

Ferma Drobiu
Joanna Giżewska,
Gospodarstwo Rolne - Ferma Drobiu - Przemysław Giżewski

Słupia Kapitulna 86
63-903 Słupia Kapitulna

 

 

 

 

 

 

 

+

81

a30122955

FHU ANIMAR
Marek Wosiek

ul. Głowackiego 11a
63-700 Krotoszyn

 

 

 

 

+

+

+

 

82

a30072921

Firma "Hurt-Pasz"
Tadeusz Cymer

Plewnia 25
62-834 Ceków

 

 

 

 

 

 

+

 

83

a30252911

Firma "AGROBIS"
Ryszard Jarzyniak

Tokarów 8
63-040 Nowe Miasto n/Wartą

 

 

 

 

 

+

+

 

84

a30202906

Firma Doradczo-Handlowa
Barbara Piasecka

ul. Karłowicza 7
63-300 Pleszew

 

 

 

 

+

+

+

 

85

a30292930

Firma Doradczo-Handlowa "WOL-AGRO"

ul. Podgórna 21
Karpicko
64-200 Wolsztyn

 

 

 

 

+

 

+

 

86

a30292931

Firma Doradczo-Handlowa "WOL-AGRO"
Punkt Sprzedaży

ul. Stawna 6
64-234 Przemęt

 

 

 

 

+

 

+

 

87

a30242911

Firma Handel-Usługi Transportowe "Przemko"
Przemysław Urbańczak

Biezdrowo 41
64-510 Wronki

 

 

 

 

 

 

+

 

88

a30042912

Firma Handlowa
Bogusz Maciej

Potarzyca 32
63-840 Krobia

 

 

 

 

 

 

+

 

89

a30042959

Firma Handlowa
Jasiński Marek

ul. Szkolna 6
63-720 Kaźmin Wielkopolski
Punkt:
Głoginin 7
63-810 Borek Wielkopolski

 

 

 

 

 

 

+

 

90

a30142909

Firma Handlowa "Kawed"
Włodzimierz Kaczmarek

Wielowieś 36
64-400 Międzychód

 

 

 

 

 

 

+

 

91

a30182929

Firma Handlowa "ML"
Maria Latoń

ul. Kolejowa 5E
63-520 Grabów n/Prosną

 

 

 

 

+

+

+

 

92

a30142919

Firma Handlowa Pasze, Koncentraty, Dodatki
Bogumiła Gąsiorowska

Wielowieś 30
64-400 Międzychód

 

 

 

 

 

+

 

 

93

a30222920

Firma Handlowa
Edmund Błaszyk

ul. Lipowa 5
63-920 Pakosław

 

 

 

 

 

+

+

 

94

a30232921

Firma Handlowa Usługowa ROLPASZ
Tadeusz Matkowski

ul. Dworcowa 1
62-420 Strzałkowo

 

 

 

 

+

 

+

 

95

a30232922

Firma Handlowa Usługowa ROLPASZ
Tadeusz Matkowski

ul. Przemysłowa 7
62-400 Słupca

 

 

 

 

+

 

+

 

96

a30252902

Firma Handlowa "ART-ROL"
R. Filipiak, T. Baraniak Spółka Cywilna

Olszewo 33
63-000 Środa Wielkopolska

 

 

 

 

 

+

+

 

97

a30292909

Firma Handlowa

Nowa Wieś
ul. Słoneczna 1
64-234 Przemęt

 

 

 

 

 

 

+

 

98

a30292926

Firma Handlowa

ul. Gajewskich 8
64-200 Wolsztyn

 

 

 

 

+

 

 

 

99

a30242910

Firma Handlowa
Piotr Wachowiak

64-560 Ostroróg
Kluczewo Huby 17

 

 

 

 

 

 

+

 

100

a30222915

Firma Handlowa "Sanpasz"
Bernadetta Barteczka

Szkaradowo 103
63-930 Jutrosin

 

 

 

 

 

+

+

 

101

a302829 25

Firma Handlowa "Spychała"
Róża Spychała

Rybowo 56
62-130 Gołańcz

 

 

 

 

+

 

+

 

102

a30062905

Firma Handlowa "ECHO"
Ewa i Ireneusz Płócienniczak

Dobieszczyzna 115
63-210 Żerków

 

 

 

 

 

 

+

 

103

a30302926

Firma Handlowa "HAWBI"
Henryk i Barbara Wiśniewscy

ul. Pogodna 12
63-000 Środa Wielkopolska

 

 

 

 

 

 

+

 

104

a30252901

Firma Handlowa "HAWBI"
Henryk i Barbara Wiśniewscy

ul. Pogodna 12
63-000 Środa Wielkopolska

 

 

 

 

 

+

+

 

105

a30252915

Firma Handlowa "KŁOS"
Urszula Stępniak

ul. Szkolna 33
Pięczkowo
63-025 Witowo

 

 

 

 

 

+

+

 

106

a30062909

Firma Handlowa "MAKSOLA"
Tatiana Krysztofiak

ul. Ks. Rymarkiewicza 42
63-220 Kotlin

 

 

 

 

 

 

+

 

107

a30222937

Firma Handlowa "Mireks"
Mirosława i Jacek Hajduk

ul. Dubińska 1
63-920 Pakosław

 

 

 

 

 

 

+

 

108

a30252918

Firma Handlowa "P&P" Spółka Cywilna

Jeziory Małe 10
63-020 Zaniemyśl

 

 

 

 

 

+

+

 

109

a30292913

Firma Handlowa "TOB-PASZ"
Grzegorz Tobys

Kiełkowo 55
64-212 Siedlec

 

 

 

 

 

 

+

 

110

a30292922

Firma Handlowa "TOBPASZ"
Kubaczyk Kazimierz

Jażyniec 84
64-212 Siedlec

 

 

 

 

+

 

 

 

111

a30042935

Firma Handlowa
Andrzej Duda

Siemowo 31
63-800 Gostyń

 

 

 

 

 

 

+

 

112

a30072915

Firma Handlowa
Andrzej Michalak

Ceków Kolonia 55A
62-834 Ceków

 

 

 

 

 

 

+

 

113

a30212936

Firma Handlowa P&P Spółka Cywilna

Jeziory Małe 10
63-020 Zaniemyśl
ul.Starowiejska 16
Gowarzewo
63-004 Tulce

 

 

 

 

+

 

 

 

114

a30242913

Firma Handlowo-Usługowa
Grzegorz Zając

ul. Szamotulska 11
64-514 Pamiątkowo

 

 

 

 

 

 

+

 

115

a30232920

Firma Handlowo Usługowa
Wojciech Bartz

ul. Powstańców Wielkopolskich 36
62-436 Orchowo

 

 

 

 

 

 

+

 

116

a30222917

Firma Handlowo-Usługowa
"Elmar"
Dabrowicz Marek

63-930 Jutrosin
Domaradzice 1

 

 

 

 

 

 

+

 

117

a30062903

Firma Handlowo Usługowa

"FARMER"

Witaszyczki 11
63-230 Witaszyce

 

 

 

 

+

+

+

 

118

a30272913

Firma Handlowo-Usługowa
"REMIK"
Piotr Antoniak

ul. Gen. W. Andersa 17
62-700 Turek

 

 

 

 

+

+

+

 

119

a30072922

Firma Handlowo-Usługowa Hurt-Detal "ROBPAL"
Kazimierz Paluszczak

Blizanów Drugi 47
62-814 Blizanów

 

 

 

 

+

+

+

 

120

a30232907

Firma Handlowo Usługowa ROLMEX

Cienin Zaborny 49
62-400 Słupca

 

 

 

 

+

 

+

 

121

a30252917

Firma Handlowo Usługowa
Suchorski Wojciech

Poświatno 9
63-012 Dominowo

 

 

 

 

 

+

+

 

122

a30302916

Firma Handlowo-Usługowa
Jarosław Kołodziejczak
"MULTI-FARMA" Export-lmport

Grzybowo 48
62-300 Września

 

 

 

 

+

 

+

 

123

a30122930

Firma Handlowo-Usługowa
Danuta Tomaszewska

Pogorzałki Wielkie 21
63-720 Koźmin Wielkopolski

 

 

 

 

 

 

+

 

124

a30122931

Firma Handlowo-Usługowa
Krzysztof Tomaszewski

Pogorzałki Wielkie 21
63-720 Koźmin Wielkopolski

 

 

 

 

 

 

+

 

125

a30062917

Firma Handlowo-Usługowa "MAG-PASZ"
Magdalena Błaszczyk

Wyszki 11
63-220 Kotlin

 

 

 

 

+

+

+

 

126

a30032920

Firma Handlowo-Usługowa
Magdalena Walkowiak

62-327 Kruchowo 16

 

 

 

 

+

 

+

 

127

a30022918

Firma Handlowo-Usługowa
HELWIG
Grażyna Helwig, Jarosław Helwig

ul. Powstańców Welkopolskich 1
64-733 Pęckowo

 

 

 

 

 

+

 

 

128

a30292925

Firma Handlowo-Usługowa
"BUD-PASZ"

ul. Przemysłowa 10
64-200 Wolsztyn

 

 

 

 

+

 

+

 

129

a30292927

Firma Handlowo-Usługowa
"GOP-ROL"

Jaromierz 26
64-212 Siedlec

 

 

 

 

+

 

+

 

130

a30042944

Firma Handlowo-Usługowa Eksport-Import
Hanna Zajdel

Ziółkowo 38
63-840 Krobia

 

 

 

 

 

 

+

 

131

a30052903

Firma Handlowo-Usługowa
Katarzyna Marciniak

ul. Dożynkowa 4
64-050 Wielichowo
Trzcinica

 

 

 

 

 

 

+

 

132

a30072910

Firma Handlowo-Usługowa
Renata i Włodzimierz Janczak

Blizanówek 44
62-814 Blizanów

 

 

 

 

+

+

+

 

133

a30292910

Firma Handlowo-Usługowa

Kębłowo
ul. Stradyńska 52
64-200 Wolsztyn

 

 

 

 

 

 

+

 

134

a30032931

Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa
Marek Kozanecki

ul. Długa 4a
62-220 Niechanowo

 

 

 

 

 

 

+

 

135

a30112924

Firma Usługowo-Handlowa
Tadeusz Dubisz

ul. Długa 15
Kluczewo
64-234 Przemęt
Sprzedaż:
ul. Kilińskiego 71
64-030 Śmigiel

 

 

 

 

+

+

+

 

136

a301429 15

Firma Usługowo-Handlowa "Adaś"
Awana Przybył

Miłostowo 26
64-420 Kwilcz

 

 

 

 

+

+

+

 

137

a30232927

Firma Zaopatrzenia Weterynaryjnego "AVUS"
Władysław Kruk

ul. Prusa 3
62-400 Słupca

 

 

 

 

+

 

+

 

138

a30072927

Gaj Teresa

Moskurnia 24,
62-840 Koźminek

 

 

 

 

 

 

+

 

139

a30192916

"Global" Spółka Cywilna
Tomasz Zdrenka, Małgorzata Zdrenka

ul. Dworcowa 26/1
89-320 Wysoka
punkt:
ul. Szkolna 1
89-320 Wysoka

 

 

 

 

 

 

+

 

140

a30302905

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Wrzesińska 101
62-307 Borzykowo

 

 

 

 

 

 

+

 

141

a30302918

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Rynek 21
62-330 Nekla

 

 

 

 

 

 

+

 

142

a30032935

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

62-220 Niechanowo

 

 

 

 

+

 

+

 

143

a30312921

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Domańskiego 22
77-424 Zakrzewo

 

 

 

 

+

 

+

 

144

a3002 29 08

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Kościuszki 24
64-700 Czarnków

 

 

 

 

 

+

 

 

145

a30022912

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Sikorskiego 80
64-980 Trzcianka

 

 

 

 

 

+

 

 

146

a300229 25

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Kolejowa 1
64-720 Lubasz

 

 

 

 

 

+

 

 

147

a300229 31

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Rynek 18
64-710 Połajewo
Punkty sprzedaży:
1. Baza Artykułów Masowych
Połajewko 34
64-710 Połajewo
2. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Nr 10
64-710 Krosin
3. Sklep Żelaza nr 8
ul.Obornicka 8
64-710 Połajewo

 

 

 

 

 

+

 

 

148

a30112902

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Składowa 2
64-000 Kościan

 

 

 

+

 

 

 

 

149

a301429 04

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

Pl. Powstańców Wielkopolskich 1
64-410 Sieraków

 

 

 

 

 

 

+

 

150

a301429 13

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Główna 10
64-412 Chrzypsko Wielkie

 

 

 

 

+

 

+

 

151

a30202912

Gminna Spółdzielnia
Samopomoc Chłopska

ul. Ostrowska 1
63-330 Dobrzyca

 

 

 

 

+

+

+

 

152

a30222921

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska" w Pakosławiu

ul. Dubińska 4
63-920 Pakosław

 

 

 

 

+

+

+

 

153

a30232908

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Konińska 74
62-410 Zagórów

 

 

 

 

 

 

+

 

154

a30232912

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Lipowa 3b
62-402 Ostrowite

 

 

 

 

+

 

+

 

155

a30232917

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Pyzderska 44
62-406 Lądek

 

 

 

 

+

 

+

 

156

a30242928

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Szamotulska 33
64-560 Ostroróg

 

 

 

 

 

 

+

 

157

a30092979

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Plac Wolności 14
62-620 Babiak

 

 

 

 

+

 

+

+

158

a30052908

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Główna 37
64-061 Kamieniec

 

 

 

 

 

 

+

 

159

a30052910

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. 1 Maja
62-065 Granowo

 

 

 

 

 

 

+

 

160

a30052911

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

Rynek 19
64-050 Wielichowo

 

 

 

 

+

 

+

 

161

a30072912

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc chłopska"

ul. Spółdzielców 11
62-850 Lisków

 

 

 

 

+

 

+

 

162

a30212931

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Średzka 17
62-035 Kórnik
Radzewo 10
62-035 Kórnik

 

 

 

 

 

 

+

 

163

a30242926

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Pl. Wolności 9/1
64-510 Wronki

 

 

 

 

 

 

+

 

164

a30242934

Gminna Spółdzielnia
"Samopomoc Chłopska"

ul. Leśna 16
64-530 Kaźmierz

 

 

 

 

 

 

+

 

powrót do spisu treści

 Kontakt | ReklamaCopyright © NetTAX 1998-2012