Profesjonalny Serwis Prawny

publikatory Monitor Polski 2003 Nr 23

Załącznik do obwieszczenia
Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
z dnia 15 kwietnia 2003 r. (poz. 339)

WYKAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH UPOWAŻNIONYCH DO PRZEPROWADZANIA BADAŃ OPRYSKIWACZY ORAZ DO PROWADZENIA SZKOLEŃ W ZAKRESIE STOSOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

I. Jednostki organizacyjne upoważnione do przeprowadzania badań opryskiwaczy w drodze decyzji wydanych do dnia 20 marca 2003 r.

Lp.

Nazwa jednostki

Adres jednostki

1

2

3

Województwo dolnośląskie

1.

AGROHANDEL ul. Jaworzyńska 261
59-220 Legnica

2.

Biuro Doradczo-Handlowe Jacek Król ul. Igielna 6/3
50-117 Wrocław

3.

Centrum Szkoleniowe Techniki Ochrony Roślin przy Instytucie Inżynierii Rolniczej Akademii Rolniczej we Wrocławiu ul. Chełmońskiego 37/41
51-630 Wrocław

4.

Fabryka Maszyn Rolniczych "PILMET" S.A. ul. Metalowców 25
54-156 Wrocław

5.

Gospodarstwo Pomocnicze przy Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1
59-225 Chojnów

6.

"LIRPOL" Sp. z o.o. ul. M. Rataja 32
59-220 Legnica

7.

MECHANIKA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH "POL-AGRO" Edmund Buko Żarska Wieś 68A
59-903 Zgorzelec

8.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "LEG-GRAM" ul. Reymonta 18
59-220 Legnica

9.

Przedsiębiorstwo Rolne "PEGROL" Sp. z o.o. ul. Starojaworska 91
59-400 Jawor

10.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W. Osadkowski - Oddział Oława ul. Zwierzyniecka 1B
55-200 Oława

11.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Burkatowie Burkatów 39
58-114 Lubachów

12.

"SKOTAREK" PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH I CZĘŚCI Jerzy Skotarek ul. Dworcowa 15
56-200 Góra

13.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Oławie z s. w Godzikowicach Godzikowice 11
55-200 Oława

14.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. Kolejowa 15a
57-211 Ciepło wody

15.

Usługi dla Rolnictwa Krzysztof Jarosz Klecin 9
58-124 Marcinowice

16.

Usługi w Zakresie Naprawy Maszyn Rolniczych, Naprawa Pojazdów, Handel Częściami do Modernizacji Sprzętu - Maciej Waligóra Roztocznik 64
58-203 Dzierżoniów 2

17.

Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa, Produkcja-Handel-Usługi "SJ Mały Rekin" ul. Wrocławska 225
59-200 Legnica

18.

Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Macieja Rataja w Roztoczniku Roztocznik 64
58-203 Dzierżoniów 2

19.

Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Chróstniku Chróstnik
59-311 Krzeczyn Wielki

Województwo kujawsko-pomorskie

20.

"AGROMEX" Edwin Brachowski Andrzej Smoczyński ul. Kolejowa 19
89-500 Tuchola

21.

"AGROSEDA" Sp. z o.o. ul. Nowy Rynek 5
87-500 Rypin

22.

Biuro Obsługi Rolnictwa Ziemowit Rębisz Gruta
86-330 Mełno

23.

Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce Przemystka
88-200 Radziejów

24.

Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo s.c. Krzysztof Jabłoński, Andrzej Kukliński ul. Obrońców Kłecka 11
88-430 Janowiec Wlkp.

25.

Ośrodek Szkoleniowy Regionalnego Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich w Przysieku Przysiek
87-134 Zławieś Wielka

26.

Przedsiębiorstwo Handlowe "Farmer" Marek Zalewski ul. Korczaka 56
87-800 Włocławek

27.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Kontroli Pojazdów Lech Brukiewicz ul. Zbożowa 4
88-320 Strzelno

28.

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "Agroma" Sp. z o.o. ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 15
89-400 Sępolno Krajeńskie

29.

Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa J. Szymański w Brodnicy ul. Podgórna 65 a
87-300 Brodnica

30.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Izabela Lipińska Podgórzyn 49
88-400 Żnin

31.

Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Brzysko-Rol Sp. z o.o. Brzyskorzystewko
88-400 Żnin

32.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Handel-Usługi Leszek Kapernos, Ryszard Leszek Małe Pułkowo
87-207 Dębowa Łąka

33.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PTHU "WAC-ROL" Oczki Wacław ul. Kilińskiego 13
88-140 Gniewkowo

34.

Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. ul. Bydgoska 41
86-061 Brzoza k. Bydgoszczy

35.

Jan Kaczmarek Gawroniec 78/8
86-122 Bukowiec

36.

Janusz Borkowski Redecz Krukowy 8
87-880 Brześć Kujawski

37.

Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGROMET-GOPŁO" Sikorowo Sikorowo
88-101 Inowrocław

38.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Bądkowo ul. Piekarska 6
87-704 Bądkowo

39.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Piecki Piecki
88-150 Kruszwica

40.

Spółdzielnia Usług Rolniczych Gniewkowo ul. Inowrocławska 4
88-140 Gniewkowo

41.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy Tomasz Kaczmarek Gawroniec 59/2
86-122 Bukowiec

42.

Techniczna Obsługa Samochodów TOS-SERWIS" s.c. Wiesław Jóźwicki, Danuta Jóźwicka, Adriana Jóźwicka Pędzewo 44a
87-134 Zławieś Wielka

43.

Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny ELJOR" s.c. ul. Rypińska 11
87-620 Kikół

44.

Zakład Usługowo-Produkcyjny Bolesław Prus Żurawia 24
89-240 Kcynia

45.

Zakład Usługowo-Produkcyjny s.c. Mieczysław Chrzanowski, Roman Nogalski ul. Hallera 35
86-230 Lisewo

46.

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie Karolewo
86-022 Dobrcz

47.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach Bielice
88-330 Gebice

48.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Samostrzelu 89-112 Samostrzel

49.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie ul. Kwiatowa 3
89-422 Sypniewo

Województwo lubelskie

50.

Adam Łukasik "SADOPLON" ul. Kaliszańska 12
24-300 Opole Lubelskie

51.

"AWAZ" Włodzimierz Dzięga, Andrzej Dzięga, Hubert Zaborek ul. Międzyrzecka 20
21-300 Radzyń Podlaski

52.

Barbara Zawadzka Janowice 148
21-007 Mełgiew

53.

"CARDINAL" Tomasz Kalinowski Krzysztof Kalinowski ul. Misjonarska 20
20-107 Lublin

54.

"EKO Nowa" Spółka z o.o. ul. Terespolska 38
21-530 Piszczac

55.

Firma Handlowo-Usługowa "ROLOPRYSK" Grzegorz Suchorab Przewłoka 47a
21-200 Parczew

56.

Haras Zbigniew Nowy Dwór 19
23-145 Wysokie

57.

IN-AGRA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spółka z o.o. 37-475 Gościeradów

58.

Jan Wiechnik ul. J. Rudlickiego 11/28
20-318 Lublin

59.

Marek Lech "LECH AGRO" Roskosz 37/1
21-500 Biała Podlaska

60.

Marian Jędrzejowski ul. Piwonia 55
21-200 Parczew

61.

Mechanika Maszyn i Sprzętu Rolniczego - Jacek Kowalczyk Kijany 1a
21-077 Spiczyn

62.

MEGA Zborowski M., Gajowy P., Spółka Jawna ul. Warszawska 90
21-400 Łuków

63.

Mieczysław Mirek s. Józefa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MEREK" Bukowina II nr 78
23-425 Biszcza

64.

PHU "WITEX" Witold Barszcz ul. Mickiewicza 46
21-110 Ostrów Lubelski

65.

Pluta Henryk Kępa Chotecka 56
24-313 Wilków

66.

Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowe STAMPOL" Stankiewicz Lucyna, Stankiewicz Krzysztof ul. Przemysłowa 42
24-300 Opole Lubelskie

67.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "ARPIS" Spółka z o.o. ul. Wielka 96
22-630 Tyszowce

68.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ROLTEX Siedliszcze" Spółka z o.o. 22-130 Siedliszcze nr 201

69.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROL-MAG" Wójcik Longin Wołajowice 6a
22-505 Moniatycze

70.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Hopkiem Hopkie
22-650 Łaszczów

71.

Sławomir Czyż Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "AGRO-TRANS" Kamień 128B
22-113 Kamień

72.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Drelowie ul. Bankowa 23
21-570 Drelów

73.

Spółdzielnia Ogrodnicza w Bobach Boby Kolonia 80A
23-250 Urzędów

74.

Spółdzielnia Usług Rolniczych ul. Spółdzielcza 2
23-110 Krzczonów

75.

Warsztaty Szkolne przy Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki ul. Przemysłowa 44
24-200 Bełżyce

76.

Węcławik Ireneusz ul. Rynek 10
22-420 Skierbieszów

77.

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lublinie z s. w Końskowoli - Gospodarstwo Pomocnicze w Sitnie 22-424 Sitno

78.

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "AGROMAX" Stanisław Osek Smugi 30
21-002 Jastków

79.

Zakład Usługowo-Handlowy Ewa Świtaj 08-454 Kłoczew

80.

Zespół Szkół Rolniczych im. Ireny Kosmowskiej Korolówka Osada 1
22-200 Włodawa

81.

Zespół Szkół Techniki Rolniczej w Siennicy Różanej 22-304 Siennica Różana

82.

Zespół Szkół Zawodowych im. Władysława Korżyka - Warsztaty Szkolne ul. Żytnia 5
08-500 Ryki

Województwo lubuskie

83.

Marek Rzepecki, Ryszard Rzepecki Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy ROL-MOT ul. Gorzowska 49
66-432 Baczyna

84.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych Stanisław Kacprzak ul. Sucharskiego 29/7
65-562 Zielona Góra

85.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe AGROVOL Sp. z o.o. ul. Kruszyna 11
69-100 Sulechów

Województwo łódzkie

86.

"Agroserwis" Karol Zięba ul. Turystyczna 9
97-524 Kobicie Wielkie

87.

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Wysmyk Polichno Duże 39
97-320 Wolborz

88.

Firma Handlowo-Usługowa Kazimierz Pawlak Antoniówka 42
26-332 Sławno

89.

Jacek Bartczak Sięganów 19
98-100 Łask

90.

Kółko Rolnicze w Domiechowicach ul. Czapliniecka 148
97-400 Bełchatów

91.

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "Agrarna" ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno

92.

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "Agroma" ul. Duńska 1
91-204 Łódź

93.

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "Agroma" w Łodzi Oddział Brzeźnio ul. Sieradzka 66
98-275 Brzeźnie

94.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Wójcin" ul. Dzierżyńskiego 12
98-431 Wójcin

95.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. W. Reymonta 11a
99-150 Grabów

96.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kocierzewie 99-414 Kocierzew

97.

Spółdzielnia Pracy "Rolnik" ul. P.O.W. 60
98-200 Sieradz

98.

Spółdzielnia Usługowo-Produkcyjna "Warta" ul. Spółdzielcza 2
98-313 Konopnica

99.

Stadnina Koni Walewice Spółka z o.o. Walewice
99-423 Bielawy

100.

Warsztat Szkoleniowo-Produkcyjny, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. A. F. Modrzewskiego ul. Modrzewskiego 107
97-320 Wolbórz

101.

Wojciech Bury, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BURY" Urbańszczyzna 18a
99-400 Łowicz

102.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kobielach Wielkich ul. W. Reymonta 5
97-524 Kobiele Wielkie

103.

Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny "Rolmech" Krzysztof Figat Bednary 206
99-436 Bednary

104.

Zbigniew Andrzej Olejnik USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ul. 15 Grudnia 12, "B"
96-230 Biała Rawska

105.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Jstawicznego w Wojsławicach Wojsławice 118
98-220 Zduńska Wola

106.

Zespół Szkół Rolniczych im. Batalionów Chłopskich pl. Staszica 14
95-011 Bratoszewice

Województwo małopolskie

107.

Adam Struziak Firma Handlowo-Usługowa "MELPOL" 33-221 Mędrzechów 74

108.

Agencja Usług Specjalistycznych MODR Gospodarstwo Pomocnicze w Karniowicach, Punkt Usług Specjalistycznych w Zgłobicach ul. Zgłobicka 8
33-113 Zgłobice

109.

Gospodarstwo Pomocnicze ZSZ w Tuchowie ul. Reymonta 19
33-170 Tuchów

110.

Jan Pietrzak 34-606 Łukowica 99

111.

Kadzik Antoni Janowice 41
34-623 Szczyrzyc

112.

Kazimierz Gąsiorowski FHU "MASZROL" 32-359 Poręba Górna 107

113.

Kółko Rolnicze Polanka Wielka ul. Pałacowa 2
32-607 Polanka Wielka

114.

Krzysztof Stosur Łososina Dolna 8
33-314 Łososina Dolna

115.

Marek Jabłoński Rudno Górne 41
32-125 Wawrzeńczyce

116.

Maria Danek ul. Grota-Roweckiego 8/18
33-300 Nowy Sącz

117.

Mieczysław Frejek Stacja Paliw 32-413 Zegartowice 87

118.

Sabina Gąsiorowska Centrum Handlowe "AGROMASZ" 32-359 Poręba Górna 107

119.

Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa "ZAKPOL" ul. Grabina 6
32-840 Zakliczyn

120.

Spółka z o.o. "AGROSPEC" Kraków, Zakład Rolniczy w Woli Batorskiej ul. Lea 116
30-133 Kraków

121.

Zespół Szkół Zawodowych w Podegrodziu 33-386 Podegrodzie 170

Województwo mazowieckie

122.

"Agrio" Sp. z o.o. w Staroźrebach ul. Mostowa 1
39-440 Staroźreby

123.

"Agroserwis" Leszek Krzysztof Polkowski ul. A. Struga 8A
35-300 Mińsk Mazowiecki

124

"ALMARK" Marek Noga Wólka Turowska 3
05-600 Grójec

125

"Autoklinika" Józef Duch Wólka Brzezińska 33A
07-440 Goworowo

126

"Kazgod" Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 7
05-870 Błonie

127.

"PROMAR" Zakład Produkcji Maszyn Rolniczych Złotki 49a
07-140 Sadowne

128.

"ZIBI-2000" Biernacki Zygmunt Piotr ul. Warszawska 21
05-530 Góra Kalwaria - Czersk

129.

Blacharstwo, Lakiernictwo Pojazdowe, Badanie Opryskiwaczy Stanisław Balikowski Klonowa Wola 9a
05-660 Warka

130.

ELSAD Usługi Jacek Wójcik Aleksandrówka 4
05-622 Belsk Duży

131.

F.U.H. "EKO-TEST" Sławomir Sarnacki Adamowizna 123
05-825 Grodzisk Mazowiecki

132.

Firma "Jagub" Handel-Usługi, Zaopatrzenie Techniczne Rolnictwa Władysław Bugaj Zągoty 22
09-230 Bielsk

133.

Firma Handlowa "Rolnik" Józef Nerwiński ul. Serocka 21
Rybienko Nowe
07-200 Wyszków

134.

Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych ul. Kółek Rolniczych 1
27-300 Lipsko

135.

Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Rolniczych w Lubiejewie ul. Słoneczna 4
Stare Lubiejewo
07-300 Ostrów Mazowiecka

136.

Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej ul.Wośnicka 123
26-600 Radom

137.

Gospodarstwo Pomocnicze, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gołotczyźnie Gołotczyzna
06-430 Sońsk

138.

JAR-MET Spółka Jawna Dariusz Sińczuk Tomasz Sternicki ul. Kościuszki 94
07-100 Węgrów

139.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych Ornat Henryk Mariańskie Porzecze 15
08-470 Wilga

140.

Mechanika Pojazdowa Sławomir Odziemczyk ul. Grundowa 22
05-334 Latowicz

141.

Michał Grzelak ul. Długosza 13
26-600 Radom

142.

Naprawa Maszyn Rolniczych i Pojazdów Mechanicznych Rafał Seliga Przybyszew 137
26-803 Promna

143.

Osęka Paweł -Firma Usługowo-Handlowa "AKESO" Sobienie Kiełczowskie II 33B
08-433 Sobienie Jeziory

144.

Państwowy Ośrodek Maszynowy Krzywonoś 1
06-516 Szydłowo

145.

Przedsiębiorstwo "Rolmech" Sp. z o.o. ul. 19 Stycznia 41B
09-100 Płońsk

146.

Przedsiębiorstwo Handlowe "Agrochemik" Kazimierz Cholewski, Elżbieta Cholewska Sp. j. ul. Mickiewicza 45/51
06-100 Pułtusk

147.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AGROS" Zbigniew Rosłan ul. Wiejska 5
08-200 Łosice

148.

"rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Walerian Jerzy Łebkowski Łebki 3
06-458 Niedzbórz

149.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. Bulwar Towarowy 1
26-700 Zwoleń

150.

Spółdzielnia Usług Rolniczo-Technicznych w Zawidzu ul. Zielona 10
09-226 Zawidz

151.

Spółdzielnia Usług Rolniczych w Małej Wsi 09-460 Mała Wieś

152.

Spółdzielnia Usług Rolniczych w Sierpcu ul. Kościuszki 8
09-200 Sierpc

153.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy, Świderski Sławomir Albinów 17
08-330 Kosów Łącki

154.

Stanisław Kępka, Zakład Usługowo-Handlowy na rzecz Rolnictwa ul. Lipowa 11
05-640 Mogielnica

155.

Usługi Transportowe Wiesław Deszczka Holendry Kozienickie 13
26-900 Kozienice

156.

Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Zawodowych ul. Mazowiecka 25
06-300 Przasnysz

157.

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki ul. Północna 34
08-106 Zbuczyn

158.

Zakład Obsługi Rolnictwa "ROL-BRAT" s.c. Anna i Sławomir Załęscy, Jadwiga i Wiesław Załęscy Zabin Karniewski nr 39
06-425 Karniewo

159.

Zakład Produkcyjno-Handlowy "KWAS" Kwas Waldemar Babice 23
08-455 Trojanów

160.

Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego Spółdzielnia w Warce ul. Kolejowa 2
05-660 Warka

161.

Zdzisław Konopacki ul. Zacisze 2
Smogorzów
26-400 Przysucha

162.

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie ul. Staszica 1
09-530 Gąbin

163.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich ul. 1 Maja 8
09-331 Zielona

164.

Zespół Szkół Rolniczych w Teresinie Aleja XX-lecia 12
96-515 Teresin

Województwo opolskie

165.

AGRO-Mechanika, Naprawa Sprzętu Rolniczego, Pojazdów Mechanicznych, Atestacja Opryskiwaczy Rolniczych, Leonard Stellmach ul. Lubliniecka 21
46-300 Olesno

166.

Chempest - Wołczyn S.C. ul. Szymonowska 6
46-250 Wołczyn

167.

F.H.U.T. "ROLTECH" Tadeusz Skonieczny ul. Nowowiejska 3
48-303 Nysa

168.

Handel Artykułami do Produkcji Rolnej Rudolf Eichhof ul. Krapkowicka 18
47-214 Poborszów

169.

Marketing Usługi Serwisowe Maszyn Rolniczych Feliks Drezner ul. Jana Barona 24/4
49-330 Łosiów

170.

Przedsiębiorstwo "AGROMA" Spółka z o.o. Opole ul. Budowlanych 50
45-124 Opole

171.

Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" Spółka z o.o. ul. Kołłątaja 1
48-100 Głubczyce

172.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych - Radłów ul. Lipowa 5
46-331 Radłów

173.

Spółdzielnia Usług Rolniczych - Głogówek ul. Zbożowa 3
48-250 Głogówek

174.

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Antoni Rymaszewski ul. Kozielska 4
47-300 Krapkowice

175.

Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Ryszard Lechniak ul. Ligonia 9
47-161 Szymiszów

176.

Zakład Technicznej Obsługi Rolnictwa S.C. Jamroziński Roman i Krystyna, Punkt Sprzedaży Detalicznej ul. Piłsudskiego 18
46-100 Namysłów

Województwo podkarpackie

177.

"AGRO-REM" Mirosław Surowiec Bilcza 89
27-641 Obrazów

178.

Ośrodek Rolniczego Szkolenia Kursowego w Radymnie, Gospodarstwo Pomocnicze przy Wojewódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale ul. Złota Góra 13
37-550 Radymno

179.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "POM" Spółka z o.o. Wierzawice 798
37-300 Leżajsk

180.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "WOPROL" Worek Jerzy Wiercany 12
39-124 Iwierzyce

181.

Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Kółek Rolniczych w Kolbuszowej ul. Kościuszki 12
36-100 Kolbuszowa

182.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Harasiukach 37-413 Harasiuki

183.

Zakłady Metalowe w Przysiekach Sp. z o.o. 38-207 Przysieki

184.

Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa ul. Mickiewicza 13
39-100 Ropczyce

185.

Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. prof. Wł. Szafera w Rzemieniu Rzemień 243a
39-322 Rzemień

186.

Zespół Szkół Rolniczych w Weryni Werynia 501
36-100 Kolbuszowa

187.

Zespół Szkół Technicznych w Gospodarce Żywnościowej Centrum Kształcenia Praktycznego w Łańcucie ul. Armii Krajowej 51
37-100 Łańcut

Województwo podlaskie

188.

"Agro-Bud" Józef Kossakowski ul. Papieża Jana Pawła II 26/40
18-300 Zambrów

189.

"Auto-Naprawa" Krzysztof Lemański ul. Boczna 5
Stare Kupiski
18-400 Łomża

190.

Alicja Maciuka "Serwis Ogumienia" ul. Białostocka 5D
17-200 Hajnówka

191.

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Grodzisku ul. Konopnickiej 4
17-315 Grodzisk

192.

Handel i Usługi Marek Robert Grochowski Milewo-Zabielne 19
18-204 Kobylin Borzymy

193.

Handlowo-Techniczne Usługi Rolnicze Harackiewicz, Sidor sp. j. ul. Obwodowa 6
16-200 Dąbrowa Białostocka

194.

Kukliński Adam Rakowo Nowe 42
18-516 Mały Płock

195.

Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. ul. Studziwodzka 37
17-100 Bielsk Podlaski

196.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Nasienne "Cennas" sp. z o.o. ul. Elewatorska 6
19-203 Grajewo

197.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. Północna 27
16-400 Suwałki

198.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Janowie ul. Białostocka 25
16-130 Janów

199.

Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Średnich i Zawodowych Marianowo k. Łomży
18-421 Piątnica

200.

Zakład Naprawy Ciągników i Maszyn Rolniczych s.c. Paweł Gostkowski i Andrzej Chojnowski Zakrzewo Nowe 4
18-300 Zambrów

201.

Zakład Usługowo-Handlowy Józef Pisanko Stożnowo 2
19-124 Jaświły

202.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. Konarskiego 24
16-500 Sejny

203.

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku ul. Ks. S. Suchowolca 26
15-566 Białystok

204.

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Suwałkach ul. Północna 53A
16-400 Suwałki

Województwo pomorskie

205.

Gospodarstwo Pomocnicze Regionalnego Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich w Starym Polu ul. Marynarki Wojennej 21
82-220 Stare Pole

206.

Gospodarstwo Pomocnicze Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku ul. Trakt św. Wojciecha 293
80-001 Gdańsk

207.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-KOMPLEKS S.C. M. Kiedrowski, L. Bara ul. Zielona 29
83-200 Starogard Gdański

208.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "ROLMECH" Władysław Cymski Grabiny Zameczek 100
83-022 Suchy Dąb

209.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "BADEX" Sp. z o.o. w Tczewie ul. 30 Stycznia 37
83-110 Tczew

210.

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Handlowe "MELPEST" w Bytowie ul. Miła 26
77-100 Bytów

211.

Spółdzielnia Usług Rolniczych 82-520 Gardeja

212.

Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Karżniczce 76-231 Damnica

213.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie Rzucewo 20
84-122 Żelistrzewo

Województwo śląskie

214.

Brożek Jerzy, Brożek Anna Wierzbica 27
42-436 Pilica

215.

Częstochowskie Stowarzyszenie Rozwoju Małej Przedsiębiorczości ul. Księdza Kard. St. Wyszyńskiego 70/126
42-200 Częstochowa

216.

Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Rolniczych ul. Szymanowskiego 12
43-200 Pszczyna

217.

Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Rolniczych ul. Główna 5
42-620 Nakło Śląskie

218.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "ROLMECH" Włodzimierz Wroński ul. 16 Stycznia 36
42-244 Mstów

219.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "AGROKOMPLEKS" Ochaby Wielkie 5
43-430 Skoczów

220.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Erwin Kubik ul. Hulczyńska 144
47-403 Racibórz

221.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Remontowe "ATRANS" ul. Lompy 9
Psary Śląskie
42-287 Lubsza

222.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. Spółdzielcza 2
43-227 Miedźna

223.

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Gminy Wielowieś ul. Lipowa 14
Sieroty
44-187 Wielowieś

224.

Zakład Usługowy "AGRO-SERWIS" Jan Moś ul. Dolna 3
Stara Wieś
43-330 Wilamowice

225.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 Warsztaty Szkolne ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck

Województwo świętokrzyskie

226.

"Agrokaz" Naprawa Sprzętu Rolniczego Zbigniew Kwapisz Roztylice-Nagorzyce 19
27-425 Waśniów

227.

"Perfekt" S.C. Aneta i Mirosław Jankowicz Brzezie 94
27-225 Pawłów

228.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Renal" Mikułowice 145
28-100 Busko-Zdrój

229.

ABG Przedsiębiorstwo Prywatne Adam Bukowski ul. Południowa 3/1
26-200 Końskie

230.

Centrum Motoryzacyjne Polmozbyt Sp. z o.o. ul. 1 Maja 191
25-655 Kielce

231.

Firma Krupski -Teresa i Henryk Krupscy ul. Stopnicka 19
28-136 Nowy Korczyn

232.

Firma Usługowo-Handlowa "Auto-Agro-Serwis" Zdzisław Nasternak ul. Sportowa 2
27-660 Koprzywnica

233.

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej ul. Armii Ludowej 3
27-412 Szewna

234.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych Mieczysław Czarnecki ul. Sienkiewicza 16
27-500 Opatów

235.

Naprawa Maszyn i Urządzeń Rolniczych Szymon Czekaj Osiedle Leśne 1/4
27-420 Bodzechów

236.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Sad-Pol" S.C. Zbigniew Broda ul. Ożarowska 10
27-600 Sandomierz

237.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Agroremont" Jacek Mazur Faliszowice 13
27-650 Samborzec

238.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. Grodziskowa 14
28-400 Pińczów

239.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. Partyzantów 22
26-004 Bieliny

240.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Stodoły 27-532 Wojciechowice

241.

Spółdzielnia Usługowo-Zaopatrzeniowa Rolników i Kółek Rolniczych ul. Rakowska 33
28-300 Jędrzejów

242.

Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół ul. Koszarowa 7
28-200 Staszów

243.

Wielobranżowa Firma Handlowo-Usługowa "Eko-Mix" Krystyna Borzęcka Stawiszyce 95
28-425 Złota

244.

Zakład Transportu Energetyki Spółka z o.o. ul. Osiecka 34
28-230 Połaniec

245.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego m. Macieja Rataja w Krzelowie 28-340 Sędziszów

246.

Zespół Szkół Zawodowych ul. Kanonijska 7
28-530 Skalbmierz

Województwo warmińsko-mazurskie

247.

F.P.H.U. "STAGROL - WARMIA" Stanisław Spirydowicz, Grażyna Spirydowicz ul. Fabryczna 36
11-040 Dobre Miasto

248.

Firma Handlowo-Usługowa "Roltest" Stanisław Grunberg 13-333 Lipinki 57

249.

Gospodarstwo Pomocnicze Centrum Kształcenia Praktycznego w Karolewie 11-400 Kętrzyn

250.

Lubawska Spółdzielnia Usług Rolniczych i Handlowych ul. Kupnera 68
14-260 Lubawa

251.

Nasienne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "DZIAŁNAS" S.C. K. Piotrowski. E. Karczewski ul. Norwida 5/31
13-200 Działdowo

252.

OBO PPHU Hubert Nagengast ul. Przemysłowa 9/39
11-130 Orneta

253.

UNIROL - NOWAK Spółka Jawna ul. Towarowa 2
19-300 Ełk

254.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Technicznych, Katedra Maszyn Roboczych i Procesów Separacji, Centrum Szkoleniowe Techniki Ochrony Roślin ul. Oczapowskiego 11
10-957 Olsztyn - Kortowo

255.

Zakład Zaopatrzenia Rolnictwa Bogdan Kudaszewicz ul. Kętrzyńska 45
11-200 Bartoszyce

256.

Zespół Szkół im. Emilii Sukertowej Biedrawiny w Malinowie 13-260 Działdowo

257.

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych w Dobrocinie 14-335 Dobrocin

258.

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Gródkach 13-204 Gródki

259.

Zespół Szkół Rolniczych im. St. Mikołajczyka w Pasłęku Al. Wojska Polskiego 36
14-400 Pasłęk

Województwo wielkopolskie

260.

"AGRO-KOL" Wróblewski Michał Ruchenna 22
62-600 Koło

261.

"AGRO-SERWIS" Sp. z.o.o. ul. Bielawska 5
62-400 Słupca

262.

Autoryzowana Stacja Obsługi Ciągników Rolniczych "URPOL" Poladowo 70
64-030 Śmigiel

263.

"BGW" Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe Sp. z o.o. Poznań, Zakład Oborniki ul. Staszica 23
64-600 Oborniki Wlkp.

264.

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" ul. Gostyńska 6
63-860 Pogorzela

265.

Hodowla Roślin Sobótka Sp. z.o.o Sobótka 92/1
63-450 Sobótka

266.

Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych-Usługi Marcin Szymankiewicz Węglew 96
62-590 Golina

267.

Mechanika Pojazdowa Sklep Wielobranżowy Statucki Dariusz Kowale Pańskie 52
62-704 Kawęczyn

268.

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Poznań Zakład nr 1 ul. Wiosny Ludów 34
64-800 Chodzież

269.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne "AGRO-EFEKT" Sp. z o.o. Słupia 53
63-642 Perzów

270.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe "MIMAR" s.c. Franciszek Mirecki, Władysław Marczenia ul. Powstańców Wlkp. 46a
Mochy
64-234 Przemęt

271.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Centrala Nasienna" Spółka z o.o. ul. Gdańska 52
64-700 Czarnków

272.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Diagnostyczno-Naprawcza Ireneusz Sosnowski Piechanin 1B
54-020 Czempiń

273

Przedsiębiorstwo Obsługi Maszyn Sp. z o.o. ul. Bydgoska 12
89-300 Wyrzysk

274

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "BEX-MOT" Mieczysław Bekalarczyk ul. Poznańska 24
62-650 Kłodawa

275

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MIR-ZEN" Mirosław Stachowiak PKP 9
63-830 Pępowo

276

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "AGROMAX" Andrzej Perkowski ul. Dr M. Ilczyszyna 22
62-560 Skulsk

277

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "AGROMIX" Sp. z o.o. Rojęczyn 36
64-130 Rydzyna

278

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ARIKON" Iwona Kaźmierczak ul. Jackowskiego 27
63-000 Środa Wlkp.

279

Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu ul. Starołęcka 31
60-963 Poznań

280.

SAD-MECH s.c., Ryszard Hylla i Marek Pyda Pobórka Wielka 51
89-340 Białośliwie

281.

Spółdzielcze Centrum Rolnicze "CENTROL" ul. Borecka 58
63-720 Koźmin Wlkp.

282.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Szczytniki 132
62-865 Szczytniki

283.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych ul. ks. J. Popiełuszki 44
63-100 Śrem

284.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Damasławek z s. w Starężynie 62-110 Damasławek

285.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Dominowie ul. Sportowa 10A
63-012 Dominowo

286.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Golinie ul. Wolności 51
63-200 Jarocin

287.

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Miejskiej Górce z s. w Sobiałkowie Sobiałkowo 7
63-910 Miejska Górka

288.

Spółdzielnia Usług Rolniczych w Łubowie Łubowo 11
62-260 Łubowo

289.

Spółdzielnia Usługowa "ROLNIK" w Granowie ul. Polna 2
62-066 Granowo

290.

Stacja Kontroli Opryskiwaczy Jacek Jaskulski Jarotki 26
62-402 Ostrowite

291.

Techniczno-Handlowa Obsługa Rolnictwa "TORAL" ul. Poznańska 65
63-800 Gostyń

292.

Usługowo-Handlowa Spółdzielnia Rolników ul. Sportowa 26
62-130 Gołańcz

293.

Warsztat Mechaniki Pojazdowej przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrzeszowie ul. Przemysłowa 7
63-500 Ostrzeszów

294.

Wiejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Stara Tuchorza 61
64-232 Tuchorza

295.

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Gospodarstwo Pomocnicze SIELINKO ul. Parkowa 2
Sielinko
64-330 Opalenica

296.

Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Kucharski Jan ul. Konińska 18
62-045 Pniewy

297.

Zakład Naprawczy Silników "MOTOREM" S.A. ul. Słowackiego 5
62-025 Kostrzyn Wlkp.

298.

Zakład Usługowy "ROSA" Stacja Kontroli Opryskiwaczy Karol Strzelczyk ul. Lasocicka 13/6
54-115 Święciechowa

299.

Zakład Wielobranżowy "WAN" Andrzej Wilkoński ul. Portowa 6
64-400 Międzychód

300.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego ul. PTR 6
63-421 Przygodzice

301.

Zespół Szkół Rolniczych im. gen. dr Romana Abrahama ul. Kaliska 2a
62-300 Września

302.

Zespół Szkół Technicznych w Gospodarce Żywnościowej ul. Kieniewicza 35
64-915 Jastrowie

303.

Zespół Szkół, Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie Marszew 22
63-300 Pleszew

Województwo zachodniopomorskie

304.

"Agroma" Sp. z o.o. ul. Szczecińska 14-18
75-135 Koszalin

305.

"Liwero" Sp. z o.o. ul. Jagiełły 40a
73-200 Choszczno

306.

Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia "Rolnik" ul. Staropolska 8
74-200 Pyrzyce

307.

Hurtownia Pestycydów E. Z. Nartowscy Wierzbnica
74-300 Myślibórz

308.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Rolgwar" Sp. z o.o. ul. Gdyńska 28
73-110 Stargard Szcz.

309.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Rol-Mech" ul. Mickiewicza 10a
75-500 Wolin

310.

"Rol-Mix" Spółdzielnia Pracy Zaopatrzenia Rolnictwa ul. Szczecińska 65
72-122 Koszalin

przejdź do części II

 Kontakt | ReklamaCopyright © NetTAX 1998-2012