Profesjonalny Serwis Prawny

publikatory Dziennik Urzędowy Ministra Finansów 1999 Nr 6

Załącznik do obwieszczenia
Ministra Finansów
z dnia 25 marca 1999 r. (poz. 26)

ZMIANY W LIŚCIE DORADCÓW PODATKOWYCH
 

Lp.

Numer
wpisu

Data
wpisu

Imię i nazwisko

Miejsce wykonywania
działalności

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

4

00004

26.05.1997 r. Ryszard Błaszczyk ul. Grimma 6
os. Wichrowe Wzgórze 21/19
ul. Guliwera 5
Poznań
Poznań
Poznań

16

00016

26.05.1997 r. Zbigniew Sobol ul. Księżarskiego 5
ul. Malborska 67
Kraków
Kraków

19

00019

26.05.1997 r. Stanisław Zimnoch ul. Łąkowa 14/27
Markowszczyzna 5
Białystok
Markowszczyzna

61

00061

26.05.1997 r. Alicja Balcerzak ul. Andersena 5 Warszawa

133

00133

30.05.1997 r. Sławomir Dymek ul. Gliwicka 6/8 Katowice

153

00153

28.05.1997 r. Krzysztof Baran ul. Podwale 77 pok. 211, 212 Warszawa

168

00168

28.05.1997 r. Janusz Górski ul. Powstańców Śląskich 6/12
ul. 1 Maja 7
Strzelce Opolskie
Kędzierzyn-Koźle

205

00205

28.05.1997 r. Violetta Rowińska ul. Podwale 17 pok. 211, 212 Warszawa

207

00207

28.05.1997 r. Krystyna Trofimow ul. Gołdapska 31
ul, Partyzantów 16
Olecko
Gołdap

215

00215

02.06.1997 r. Lech Kiliński ul. Krótka 4
ul. Lipowa 74
Leszno
Leszno

217

00217

02.06.1997 r. Beata Chojnacka Spółdzielnia Rzemieślnicza
"METALMOT"
ul. Lubelska 89/95
Radom

220

00220

02.06.7997 r. Andrzej Matejek ul. 15 PP Wilków 3
ul. Żeromskiego 94
Dęblin
Radom

255

00255

02.06.1997 r. Hanna Bińkowska ul. Bolesława Chrobrego 9/4
ul. Pilska 4/6
Borne Sulinowo
Szczecinek

260

00260

02.06.1997 r. Czesław Piątek ul. Kaliska 83B
ul. Wiejska 28
Włocławek
Włocławek

284

00284

02.06.1997 r. Urszula Urmanowska ul. Kościelna 5/7 Wołomin

285

00285

02.06.1997 r. Maciej Urmanowski ul. Kościelna 5/7 Wołomin

387

00387

28.07.1997 r. Adam Barski ul. Armii Krajowej 27/42 Nowy Sącz

409

00409

28.07.1997 r. Halina Sikorska ul. Szpitalna 20 Myślenice

410

00410

28.07.1997 r. Marek Hałys ul. Wojska Polskiego 24/26 Koszalin

427

00427

28.07.1997 r. Elżbieta Matukiewicz ul. Piłsudskiego 9 Czarna Białostocka

439

00439

28.07.1997 r. Ryszard Purgal skreślenie z listy

-

494

00494

28.07.1997 r. Alicja Młynarczyk ul. Standego 5A/20 Łódź

503

00503

28.07.1997 r. Jolanta Sobolewska ul. Brzozowa 12 Wodzisław Śląski

515

00515

28.07.1997 r. Włodzimierz Przybyszewski ul. św. Floriana 17 Skierniewice

555

00555

28.07.1997 r. Teresa Piaseczna-Śmich ul. Sienkiewicza 50A/4 Słubice

577

00577

28.07.1997 r. Adam Pankowski ul. Stefana Batorego 12 Busko Zdrój

655

00655

28.07.1997 r. Wanda Matynia ul. Spółdzielcza 4/29
ul. Wesoła 13/15 pok. 9
Kielce
Kielce

717

00717

28.07.1997 r. Regina Limanowska ul. Zielona 31/3 Radom

751

00751

28.07.1997 r. Urszula Chajduga ul. G. Zapolskiej 15/1
ul. Kwiatowa 36
Sosnowiec
Gorzów Wlkp.

752

00752

28.07.1997 r. Gabriela Szramowska ul. Piłsudskiego 34/5 Kwidzyn

757

00757

28.07.1997 r. Teresa Szymczak ul. Kusocińskiego 86/90 Łódź

816

00816

28.07.1997 r. Jan Wnuczko ul. Legionowa 9/20 Białystok

833

00833

28.07.1997 r. Sergiusz Popławski ul. Podleśna 3 lok. 9 Białystok

842

00842

28.07.1997 r. Marek Metrycki Delite & Touche Sp. z o.o.
ul. Fredry 6
Warszawa

874

00874

28.07.1997 r. Krzysztof Moczulski Pricewaterhouse Coopers
Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
Warszawa

875

00875

28.07.1997 r. Ryszard Sikorski ul. Szpitalna 20 Myślenice

911

00911

31.07.1997 r. Iwona Smith Pricewaterhouse Coopers
Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
Warszawa

922

00922

31.07.1997 r. Bożena Kotlarek ul. Królowej Jadwigi 5A Wałcz

923

00923

31.07.1997 r. Bogusława Strzyżewska ul. Kościuszki 83B
ul. Korczaka 3/16
Suwałki
Suwałki

928

00928

31.07.1997 r. Barbara Paul ul. Mostowa 4
ul. Rubinowa 5/6
Elbląg
Gronowo Górne

935

00935

31.07.1997 r. Hanna Gawrychowska ul. Kościuszki 2A Gdańsk

938

00938

31.07.1997 r. Maria Elder ul. Krótka 3/1 Poznań

959

00959

23.08.1997 r. Marek Orzeł ul. Lipowa 5A/9
 
pl. św. Katarzyny 3
Aleksandrów
Kujawski
Toruń

1043

01043

28.07.1997 r. Andrzej Barczykowski ul. Piłsudskiego 40 Nysa

1051

01051

28.07.1997 r. Wiesław Dąbrowski ul. Podleśna 3 lok. 9 Białystok

1083

01083

28.07.1997 r. Henryk Marczak ul. Małachowskiego 16 m. 6 Toruń

1104

01104

28.07.1997 r. Waldemar Superson ul. Piastowa 2 Otwock

1116

01116

28.07.1997 r. Violetta Filipowicz-Zemła Arthur Andersen Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 23
Warszawa

1120

01120

28.07.1997 r. Alicja Adamska ul. Wileńska 36 m. 5 Słupsk

1125

01125

28.07.1997 r. Jerzy Ostrowski ul. Lipowa 3
ul. Wodna 38
Unisław
Chełmno

1129

01129

28.07.1997 r. Grzegorz Wysocki ul. Żubrza 13 m. 1
ul. Żubrza 13A
Wrocław
Wrocław

1170

01170

15.09.1997 r. Ilona Bargieł ul. Łańcuckiego 27
ul. Z. Nałkowskiej 19
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza

1174

01174

15.09.1997 r. Andrzej Mancewicz ul. Piłsudskiego 45 Kwidzyn

1175

01175

15.09.1997 r. Zbigniew Kosedowski ul. Piłsudskiego 45 Kwidzyn

1181

01181

15.09.1997 r. Jacek Czajkowski ul. Mogilska 98/6 Kraków

1226

01226

15.09.1997 r. Małgorzata Sobkowiak ul. Kassyusza 4/2 Poznań

1235

01235

15.09.1997 r. Bogusław Karoń ul. Kazimierza Wielkiego 88 Olkusz

1238

01238

17.09.1997 r. Jarosław Gierałt ul. Wólczańska 128/134
ul. Nowa 50
Łódź
Łódź

1257

01257

15.09.1997 r. Stefan Błaszczyk os. Czecha 138/8 Poznań

1272

01272

15.09.1997 r. Grzegorz Wawryka ul. Brzeska 13 Brzesko

1287

01287

15.09.1997 r. Henryka Sukiennik ul. Dąbrowskiego 40 Częstochowa

1290

01290

15.09.1997 r. Bronisław Stuchlik ul. Moniuszki 4
ul. gen. J. Hallera 31
Cieszyn
Cieszyn

1299

01299

15.09.1997 r. Andrzej Meyer ul. Stary Rynek 2 lok. 1 Białystok

1303

01303

15.09.1997 r. Robert Jagielski ul. Nowy Świat 6D Wałbrzych

1325

01325

15.09.1997 r. Jan Młynarczyk ul. Sienkiewicza 77/6 Kielce

1336

01336

15.09.1997 r. Krzysztof Kwiatkowski ul. Dworcowa 65
ul. Mogileńska 35/15
ul. św. Jana 16
Inowrocław
Pakość
Trzemeszno

1343

01343

15.09.1997 r. Krystyna Ogrodnik ul. Złoty Potok 38 Bielsko-Biała

1406

0146

15.09.1997 r. Andrzej Żelaznowski ul. 3 Maja 26
ul. 3 Maja 31 E/9
Nowogard
Nowogard

1417

01417

15.09.1997 r. Małgorzata Iwacz ul. Moniuszki 4
ul. gen. J. Hallera 31
Cieszyn
Cieszyn

1429

01429

15.09.1997 r. Bożena Skowrońska ul. Kilińskiego 17
ul. Wiśniowa 12
Ostrołęka
Kadzidło

1474

01474

15.09.1997 r. Andrzej Jedynak ul. Polnej Róży 1/201
al. Szucha 3
Warszawa
Warszawa

1498

01498

17.09.1997 r. Małgorzata Piwońska os. Centrum B 4/76
os. Złota Jesień 6/73
Kraków
Kraków

1508

01508

17.09.1997 r. Lilla Kaczmarek pl. Moniuszki 11
ul. Grenadierów 28
Kielce
Kielce

1509

01509

17.09.1997 r. Zbigniew Porębski pl. Moniuszki 11
ul. Ściegiennego 99/9
Kielce
Kielce

1522

01522

18.09.1997 r. Izabela Litwin ul. Wyspiańskiego 7/43 Warszawa

1532

01532

15.09.1997 r. Krzysztof Górski os. Łokietka ul. Fiołkowa 32 Zielonki

1542

01542

15.09.1997 r. Jan Marecki ul. Kanałowa 3
ul. Hutnicza 15
ul. Wielicka 93/5
Katowice Zarzecze
Stalowa Wola
Kraków

1548

01548

15.09.1997 r. Jan Szary ul. Piastowska 59A/2
ul. Piastowska 40
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

1557

01557

15.09.1997 r. Czesław Lis ul. Staromiejska 15E/3 Lębork

1558

01558

15.09.1997 r. Henryk Krasowski Spółdzielnia Rzemiosła
i Przedsiębiorczości
ul. Mickiewicza 17
Suchedniów

1573

01573

15.09.1997 r. Krzysztof Hofman ul. Kardynała Stefana
Wyszyńskiego 17/4
Toruń

1616

01616

15.09.1997 r. Małgorzata Gajewska os. W. Witosa 24/1 Nowy Targ

1650

01650

15.09.1997 r. Ewa Nierzwicka Kancelaria Doradztwa
Podatkowego "Gawrychowska
& Nierzwicka" Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 2A
ul. Startowa 17A/20
Gdańsk
Gdańsk

1651

01651

15.09.1997 r. Marzena Malec ul. Marszałkowska 111A/923 Warszawa

1694

01694

15.09.1997 r. Maria Mizerna Rynek 9 Kaźmierz

1710

01710

15.09.1997 r. Jacek Chudziński ul. Lisowicka 16/30 Lubliniec

1800

01800

15.09.1997 r. Marek Tyszka ul. Śląska 33 Gdynia

1821

01821

22.10.1997 r. Janusz Turakiewicz ul. Promienna 33
ul. Mickiewicza 26
Jelenia Góra
Jelenia Góra

1834

01834

22.10.1997 r. Wanda Maracz ul. Bohaterów
Wojska Polskiego 3
Krosno
Odrzańskie

1865

01865

23.10.1997 r. Katarzyna Rydlewska ul. Batorego 12 Busko Zdrój

1877

01877

23.10.1997 r. Jarosław Żuchowski ul. Cegielniana 22/4 Tuchola

1880

01880

23.10.1997 r. Jolanta Sznigir ul. Armii Ludowej 27
ul. św. Jana 1
Łask
Pabianice

1909

01909

23.10.1997 r. Janina Banaszek al. Łochowska 75 Łochów

1925

01925

21.10.1997 r. Jadwiga Dalkowska skreślenie z listy

-

2032

02032

21.10.1998 r. Marian Banaszak ul. Wojska Polskiego 5 Śrem

2038

02038

21.10.1997 r. Jan Grzenia ul. Derdowski 6E Lipusz

2069

02069

21.10.1997 r. Halina Midor ul. Komorowskich 58 Żywiec

2074

02074

21.10.1997 r. Małgorzata Myśler pl. Magistracki 3A
ul. Generała Andersa 126/19
ul. Piotrowskiego 1/11
Wałbrzych
Wałbrzych
Wałbrzych

2091

02091

27.10.1997 r. Henryk Brewka ul. Rumińskiego 3 Kalisz

2100

02100

21.10.1997 r. Wojciech Dżugaj ul. Staffa 30A/4 Zgierz

2103

02103

21.10.1997 r. Gabriela Nowicka ul. Newtona 6C/XIP Poznań

2155

02155

27.10.1997 r. Marek Sampławski ul. Wyczółkowskiego 8
ul. Jeżowska 4
Bydgoszcz
Trzciniec

2177

02177

21.10.1997 r. Ewa Prajzendanc Przelewice 2 Przelewice

2226

02226

21.10.1997 r. Marek Stefaniak ul. Kossaka 110 Piła

2432

02432

21.10.1997 r. Grzegorz Cieszewski ul. Bohaterów Modlina 48 Nowy Dwór
Mazowiecki

2437

02437

21.10.1997 r. Janina Górniak ul. Gliniana 5/7 Łódź

2450

02450

21.01.1997 r. Stanisław Małota ul. Ludowa 5 Dąbrowa
Górnicza

2465

02465

21.10.1997 r. Jolanta Przystańska ul. Wojska Polskiego 11 Konin

2516

02516

23.10.1997 r. Renata Trojanek ul. Borowej Góry 8 Warszawa

2583

02583

24.11.1997 r. Jarosław Brysiewicz pl. Niepodległości 5 Łapy

2614

02614

24.11.1997 r. Mariusz Medes ul. Wasilkowskiego 4/91 Warszawa

2658

02658

24.11.1997 r. Bożena Dolniak os. Zachód B/19/k
 
os. Zachód B/19/k/9
Stargard
Szczeciński
Stargard
Szczeciński

2660

02660

24.11.1997 r. Renata Jędrusek ul. Tęczowa 35/4 Poznań

2663

02663

24.11.1997 r. Zygmunt Majewski ul. Kombatantów 25 Starachowice

2664

02664

24.11.1997 r. Zofia Majewska ul. Kombatantów 25 Starachowice

2681

02681

24.11.7997 r. Irena Sebastjan ul. Niedurnego 99 Ruda Śląska

2692

02692

24.11.1997 r. Bogdan Dalkowski ul. Zakole 19/2 Szczecin

2739

02739

24.11.1997 r. Leon Szczucki ul. Szczecińska 57 Słupsk

2744

02744

24.11.7997 r. Katarzyna Brewko-Cioska Pricewaterhouse Coopers
Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
Warszawa

2775

02775

24.11.1997 r. Iwona Chojnacka ul. Sienna 45/778
al. Solidarności 104
Warszawa
Warszawa

2816

02816

24.11.1997 r. Maria Ciapała Biczyce Dolne 149 Chełmiec

2868

02868

24.11.1997 r. Andrzej Chojnacki ul. Sienna 45/77B
al. Solidarności 104
Warszawa
Warszawa

2873

02873

24.11.1997 r. Piotr Starżyk ul. Wiejska 5
ul. Fabryczna 14
Łęknica
Zielona Góra

2874

02874

24.11.1997 r. Waldemar Brysz ul. Wiejska 5
ul. Fabryczna 14
Łęknica
Zielona Góra

2887

02881

24.11.1997 r. Krzysztof Byczkowski ul. POW 64
ul. Jana Pawła II 12/85
Sieradz
Sieradz

2914

02914

26.11.1997 r. Tadeusz Felencikowski ul. Cieszyńskiego 38/5A Gdańsk

2928

02928

27.11.1997 r. Aniela Sobolewska ul. Pułaskiego 48/50 Wrocław

2936

02936

27.11.1997 r. Olga Pfeiffer ul. Zachodnia 13
ul. Krótka 7
Łomianki
Łomianki

2945

02945

27.11.1997 r. Agnieszka Banaszek al. Łochowska 75 Łochów

3046

03046

24.11.1997 r. Jerzy Dobrowolski ul. Jeździecka 3 m. 10 Warszawa

3047

03047

24.11.1997 r. Tomasz Dominas ul. Bernardyńska 3 m. 13 Warszawa

3050

03050

24.11.1997 r. Bożena Fabisiak ul. Okulickiego 4 m. 44
ul. Bohaterów Modlina 48/24
Nowy Dwór
Mazowiecki

3051

03051

24.11.1997 r. Tomasz Fabisiak ul. Okulickiego 4 m. 44
ul. Bohaterów Modlina 48/24
Nowy Dwór
Mazowiecki

3089

03089

24.11.1997 r. Joanna Medes ul. Wasilkowskiego 4 m. 91 Warszawa

3119

03119

24.11.1997 r. Grażyna Soboń ul. Wyspiańskiego 40 Kłodzko

3146

03146

24.11.1997 r. Wanda Włodarska ul. Powstańców Śląskich 25 Kłobuck

3150

03150

24.11.1997 r. Bogusława Zajewska pl. Bema 9 Ostrołęka

3154

0354

24.11.1997 r. Elżbieta Żurawska ul. Szafarnia 4 Gdańsk

3165

03165

24.11.1997 r. Bolesław Lewandowski ul. Piotra Skargi 6 Żywiec

3191

03191

24.11.1997 r. Teresa Kontorska ul. Przemysłowa 15
ul. Kwiatowa 9A/2
Sulechów
Sulechów

3222

03222

24.11.1997 r. Bożena Swinarska ul. Ogarna 89/90/1 Gdańsk

3233

03233

29.12.1997 r. Grażyna Pawlak KPMG Polska Audyt Sp. z o.o.
LIM Center-Marriott Hotel
AI. Jerozolimskie 65/79
Warszawa

3247

03247

29.12.1997 r. Lubomira Stamburska ul. Słubicka 71 Rzepin

3284

03284

29.12.1997 r. Jerzy Gołowacz ul. Grunwaldzka 13/8
ul. Stamma 3/36
Lębork
Lębork

3312

03312

29.12.1997 r. Arkadiusz Sebastjan ul. Niedurnego 99 Ruda Śląska

3427

03427

29.12.1997 r. Gabriela Kwiatkowska ul. Sandomierska 15/17 m. 5 Łódź

3440

03440

29.12.1997 r. Krystyna Simkiewicz ul. Brzeźnicka 43 Częstochowa

3472

03472

29.12.1997 r. Janina Słodzinka ul. Zielona 7/8 Poznań

3506

03506

29.12.1997 r. Jerzy Słodzinka ul. Zielona 7/8 Poznań

3560

03560

08.01.1998 r. Elżbieta Powiłajtis ul. Cystersów 15 Kraków

3589

03589

29.12.1997 r. Joanna Saad ul. Osowska 73/79 m. 12
Królewskie Brzeziny 16
Warszawa
Halinów

3607

03607

29.12.1997 r. Jerzy Łukasik ul. Sikorskiego 16/8
ul. Kościuszki 65
Biłgoraj
Biłgoraj

3627

03627

29.12.1997 r. Jan Ławrynowicz al. Zwycięstwa 138/46 Gdynia

3652

03652

29.12.1997 r. Andrzej Szulc ul. Falista 46 Łódź

3653

03653

29.12.1997 r. Teresa Szulc ul. Falista 46 Łódź

3657

03657

29.12.1997 r. Andrzej Najman ul. Wojska Polskiego 30 Słupsk

3685

03685

29.12.1997 r. Ewa Byczkowska ul. POW 64
ul. Jana Pawła II 12/85
Sieradz
Sieradz

3740

03740

29.12.1997 r. Tadeusz Sternicki ul. Zwycięstwa 2
ul. Wilczyńskiego 41
Węgrów
Sokołów Podlaski

3750

03750

29.12.1997 r. Bożena Szczepaniak ul. Miętowa 1C/4 Gdynia

3765

03765

29.12.1997 r. Dariusz Zywert ul. Sarmacka 7
ul. Rogalińskiego 12
Poznań
Poznań

3807

03807

29.12.1997 r. Joanna Charęza ul. Dyrekcyjna 5 m. 5A Katowice

3832

03832

29.12.1997 r. Mirosław Kochański ul. Racławicka 24A m. 26
ul. Wojciechowska 5A
Lublin
Lublin

3852

03852

29.12.1997 r. Jan Mikiewicz ul. Mokotowska 59 Warszawa

4003

04003

30.01.1998 r. Barbara Stopyra ul. 1 Maja 67 Wąbrzeźno

4004

04004

30.01.1998 r. Urszula Ryszewska ul. 1 Maja 67 Wąbrzeźno

4033

04033

30.01.1998 r. Maria Wrzalska ul. Wrzosowa 3
ul. Korotyńskiego 26
Nadarzyn
Warszawa

4098

04098

30.01.1998 r. Jarosław Jakimiuk ul. Kościuszki 2 Mielno

4148

04148

30.01.1998 r. Teresa Cal ul. Trzemeska 10 pok. 322 Wrocław

4199

04199

30.01.1998 r. Renata Dutkiewicz-Słowak ul. Głowackiego 2 Kielce

4338

04338

30.01.1998 r. Józef Satora ul. Wadowicka 8 Kraków

4393

04393

30.01.1998 r. Ireneusz Kucharski ul. Batorego 12
ul. Krasickiego 17
ul. Żurawia 3
ul. Wilsona 8
Radomsko
Radomsko
Radomsko
Częstochowa

4396

04396

30.01.1998 r. Robert Jurek ul. Nadrzeczna 46
ul. Proletariacka 7/9
Rzgów
Łódź

4406

04406

04.12.1998 r. Wojciech Dydymski ul. Podbipięty 47A Warszawa

4422

04422

30.01.1998 r. Joanna Dziurkowska-Dubiel ul. Orzeszkowej 2 Tomaszów Lubelski

4480

04480

05.03.1998 r. Maria Grzegorczyk al. Jana Pawła II 4
ul. Powstańców Śląskich 6/12
Kędzierzyn-Koźle
Strzelce Opolskie

4483

04483

05.03.1998 r. Marta Niezgoda ul. Polna 11B Ostrowiec
Świętokrzyski

4551

04551

05.03.1998 r. Zbigniew Rutana ul. Kościuszki 39 Jasło

4576

04576

05.03.1998 r. Dorota Walerjan Pricewaterhouse Coopers
Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
Warszawa

4603

04603

05.03.1998 r. Wiesława Rozmiarek ul. Sczanieckiej 8 Poznań

4629

04629

05.03.1998 r. Witold Jawniak ul. Wrocławska 68/78
ul. Friedleina 26/5
Kraków
Kraków

4668

04668

05.03.1998 r. Ewa Turała ul. Konstytucyjna 7/41
ul. Wróblewskiego 18
Łódź
Łódź

4758

04758

05.03.1998 r. Alicja Kropiewnicka Zespół Biegłych Rewidentów
"Merinosoft-Audytor" Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 8
Białystok

4764

0476

06.03.1998 r. Joanna Korwin-Kulesza Omegga Sp. z o.o.
ul. Kopcińskiego 18/22
ul. Zawodzie 5
Warszawa
Warszawa

4779

04779

06.03.1998 r. Bożena Brzezińska ul. Kopcińskiego 31D Łódź

4783

04783

06.03.1998 r. Jacek Mościcki ul. Krasińskiego 7/2 Poznań

4800

04800

05.03.1998 r. Maciej Srebro ul. Krasińskiego 7/2 Poznań

4814

04814

06.03.1998 r. Zofia Trzepizur ul. Żółkiewskiego 41 Kłobuck

4820

04820

06.03.1998 r. Renata Mikulewicz-Kochel ul. Langego 22
ul. Gajowicka 95
Strzelin
Wrocław

4841

04841

05.03.1998 r. Dariusz Winkiewicz ul. Lwowska 13A
ul. Mickiewicza 37
ul. Poniatowskiego 1A
Chełm
Chełm
Krasnystaw

4850

04850

05.03.1998 r. Romuald Benedyk ul. Piastowska 2 Jawor

4852

04852

05.03.1998 r. Iwona Chwałek ul. Borkowska 18 Warszawa

4854

04854

05.03.1998 r. Agata Czudek ul. Grażyńskiego 3 Ustroń

4858

04858

05.03.1998 r. Agnieszka Idzik ul. Zwycięstwa 190 pok. 124 Koszalin

4911

04911

10.03.1998 r. Elżbieta Maruszczak-Krzymyk ul. de Gaulle'a 8 Tychy

4951

04951

05.03.1998 r. Andrzej Dubiel ul. Orzeszkowej 2 Tomaszów
Lubelski

4965

04965

05.03.1998 r. Franciszek Tyka ul. Goldhammera 4 Tarnów

4967

04967

05.03.1998 r. Leszek Heflik ul. PCK 2A/60 Częstochowa

4997

04997

05.03.1998 r. Dariusz Liro ul. Matejki 11
ul. Rynek 18
Tarnów
Żabno

5064

05064

07.04.1998 r. Irena Pośpiech Kancelaria Prawna
ul. księżnej Konstancji 4
Wodzisław Śląski

5073

05073

07.04.1998 r. Beata Rusjan ul. Górnośląska 3/91 Warszawa

5130

05130

07.04.1998 r. Maria Piątkowska ul. Gdańska 29 Rumia

5140

05140

07.04.1998 r. Marian Kocurek ul. Michałowicza 12 Bielsko-Biała

5218

05218

07.04.1998 r. Teresa Jeleń ul. Nowy Świat 3/44
ul. Nowy Świat 3
Poznań
Poznań

5250

05250

08.04.1998 r. Marcin Hałówka ul. Popiełuszki 17/2 Warszawa

5278

05278

08.04.1998 r. Anna Łukaszun ul. Ślężna 118, pok. 124 Oborniki Śląskie

5408

05408

07.04.1998 r. Czesław Straś ul. Sobieskiego 43
ul. Kulawiki 4
ul. Kościuszki 50
Płaza
Alwernia
Trzebinia

5469

05469

07.04.1998 r. Teresa Kuśmierek ul. Drzymały 2/15 Kąty Wrocławskie

5473

05473

07.04.1998 r. Alicja Gielecińska ul. Polnej Róży 1/805 Warszawa

5497

05497

07.04.1998 r. Jacek Piotrowski os. Łużyckie 19B/10 Świebodzin

5534

05534

07.04.1998 r. Helena Potężna ul. Kasztelańska 2 m. 19 Wałbrzych

5539

05539

07.04.1998 r. Artur Stanowski ul. Schillera 1 m. 43 Częstochowa

5551

05551

07.04.1998 r. Adam Zając ul. Katowicka 12 m. 32 Racibórz

5599

05599

11.05.1998 r. Bożena Kozioł ul. Zaścianki 27 Białystok

5646

05646

11.05.1998 r. Joanna Kulis ul. Orlich Gniazd 30 Kraków

5662

05662

11.05.1998 r. Dorota Zając ul. Słowackiego 15A/1A Wałbrzych

5663

05663

11.05.1998 r. Adam Antoniak ul. Słowackiego 15A/1A Wałbrzych

5666

05666

11.05.1998 r. Łukasz Florek os. II Pułku Lotniczego 2/15 Kraków

5719

05719

11.05.1998 r. Andrzej Wieczorek ul. J. Piłsudskiego 35/4 Wałbrzych

5861

05861

11.05.1998 r. Ewa Mierzejewska ul. Staszica 3
ul. Krzywickiego 3/9
Ostrołęka
Ostrołęka

5890

05890

11.05.1998 r. Barbara Dolniak ul. Jasnorzewskiej-
-Pawlikowskiej 1/20
Częstochowa

5922

05922

11.05.1998 r. Franciszek Huza ul. Stefana Batorego 36 Stary Sącz

5936

05936

11.05.1998 r. Tomasz Perkowski ul. Rynek 16
ul. 17 Stycznia 1 m. 13
Pułtusk
Pułtusk

5973

05973

11.05.1998 r. Tomasz Szczepanik Pricewaterhouse Coopers
Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 68
Warszawa

5974

05974

11.05.1998 r. Paweł Kocoł al. Niepodległości 12/9 Mielec

5976

05976

11.05.1998 r. Dorota Zembaczyńska-Swat ul. Danusi Jurandówny 18A Kraków

5977

05977

11.05.1998 r. Beata Wójcik ul. Jagiellońska 62C
ul. Karbońska 1/52
Kielce
Kielce

6148

06148

08.06.1998 r. Aleksander Kusz ul. Kruszcowa 2
pl. Żwirki i Wigury 4
Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry

6164

06164

10.06.1998 r. Jadwiga Ponchała ul. Waszyngtona 39/2 Częstochowa

6260

06260

08.06.1998 r. Leszek Baryła ul. Nowowiejskiego 4/42 Częstochowa

6306

06306

08.06.1998 r. Anna Świętochowska ul. Mińska 69, pok. 98 i 99 Warszawa

6307

06307

08.06.1998 r. Paweł Świętochowski ul. Mińska 69, pok. 98 i 99 Warszawa

6313

06313

08.06.1998 r. Agata Chrzanowska ul. Montrealska 24 Piaseczno

6480

06480

31.07.1998 r. Anita Horla os. Kosmonautów 14/141 Poznań

6501

06501

31.07.1998 r. Krystyna Wielomska ul. Kolejowa 1 Czechowice-
-Dziedzice

6564

06564

31.07.1998 r. Danuta Miszewska ul. Starowiejska 7
ul. Chojnacka 19/9
Kaliska
Starogard
Gdański

6644

06644

31.07.1998 r. Grażyna Kida ul. Staszica 1 Knurów

6747

06747

31.07.1998 r. Tomasz Kołtun ul. Wojska Polskiego 3A Stalowa Wola

6748

06748

31.07.1998 r. Aleksandra Kwaśniak ul. Wschodnia 29/36 Kołobrzeg

6797

06797

31.07.1998 r. Zofia Wdowiak ul. Wojska Polskiego 6 Bystrzyca
Kłodzka

6829

06829

31.07.1998 r. Wiesław Rusek ul. Wiśniowa 17A
os. Wł. Broniewskiego 21/5
Włoszczowa
Włoszczowa

6846

06846

31.07.1998 r. Jan Porowski ul. Żwirki i Wigury 25A
ul. Żwirki i Wigury 23/5
ul. Kolejowa 17
ul. Katowicka 53
Oświęcim
Oświęcim
Katowice
Mysłowice

6847

06847

31.07.1998 r. Leszek Porowski ul. Żwirki i Wigury 25A
ul. Żwirki i Wigury 23/5
ul. Kolejowa 17
ul. Katowicka 53
Oświęcim
Oświęcim
Katowice
Mysłowice

6848

06848

31.07.1998 r. Magdalena Dębińska os. Stara Miłosna Zadanie 23
działka 1362
Wesoła

6924

06924

31.07.1998 r. Eugeniusz Wytrzyszczak ul. Zamkowy Folwark 7
Chromiec 25
Krotoszyn
Chocicza

7002

07002

07.09.1998 r. Ewa Zientarska ul. Sportowa 18 Radom

7026

07026

07.09.1998 r. Krzysztof Jeśkiewicz Deloitte &Touche Sp. z o.o.
ul. Fredry 6
Warszawa

7079

07079

08.09.1998 r. Maria Dygasiewicz ul. Szubińska 35
ul. św. Trójcy 4-6
Rynarzewo
Bydgoszcz

7196

07196

07.09.1998 r. Grzegorz Borzeszkowski ul. Chojnicka 19/9 Starogard
Gdański

7210

07210

07.09.1998 r. Bogdan Jakubowski ul. Polna 24/8 Poznań

7231

07231

07.09.1998 r. Władysław Bereźnicki skreślenie z listy

-

7359

07359

07.09.1998 r. Jadwiga Ramion pl. Kasztanowy 3 Murowana
Goślina

7705

07705

02.11.1998 r. Halina Cieszko pl. Wolności 3/4 pok. 24 Włocławek

7724

07724

02.11.1998 r. Dariusz Bam ul. Bednarska 15 Pszczyna

7753

07753

28.10.1998 r. Leszek Lisowski ul. Warszawska 152 Kielce

7827

07827

02.11.1998 r. Bożena Borowska ul. Wici 20/79 Łódź

7867

07867

03.11.1998 r. Marta Pawlikowska ul. Okrzei 19/2 Jelenia Góra

8008

08008

16.12.1998 r. Maria Janczak ul. Bratnia 7 Oleśnica

8292

08292

16.02.1998 r. Krystyna Lesińska-Ruks ul. Lipowa 22 Leszno

8426

08426

29.01.1999 r. Leszek Trzaska ul. Pamięci Sybiraków 4
ul. Powstańców Śląskich 6/12
Kędzierzyn-Koźle
Strzelce Opolskie

 Kontakt | ReklamaCopyright © NetTAX 1998-2012