Profesjonalny Serwis Prawny

publikatory Dziennik Urzędowy Ministra Finansów 1998 Nr 4

21

KOMUNIKAT NR 7/DR/98 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 9 lutego 1998 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 3 decyzji nr 4/DR/97 Ministra Finansów z dnia 12 czerwca 1997 r. w sprawie powoływania oraz zasad i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej sprawdzającej kwalifikacje wymagane od osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe (Dz. Urz. Min. Fin. Nr 17, poz. 69) do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wpisane zostały następujące osoby:

Lp. Numer
świadectwa
Nazwisko i imię Adres
1 2 3 4
    Województwo warszawskie
1405 6328/97 Bachanek Zofia Marianna ul. Na Uboczu 4/42
02-791 Warszawa
1406 6360/97 Bartniak Ewa Iwona al. Wojska Polskiego 72/34
05-800 Pruszków
1407 6407/97 Bartoszewska-Mon Krystyna Józefa ul. Senatorska 40/88
00-095 Warszawa
1408 6393/97 Baut Bogusław ul. Dolna 37
05-802 Pruszków
1409 6547/97 Belniak Maria Bożena ul. Okińskiego 1/27
02-115 Warszawa
1410 6455/97 Bęczkowska Krystyna os. Tarczynianka bl. 2/23
05-553 Tarczyn
1411 6550/97 Bogucka-Możdżyńska Hanna Henryka al. Niepodległości 36/2
02-653 Tarczyn
1412 6567/97 Braniecka Ewa Bogusława ul. Sobieskiego 27/6
05-118 Legionowo
1413 6542/97 Butrym Krzysztof Stanisław ul. Wrocławska 11/2
01-493 Warszawa
1414 6530/97 Czenskowska Sylwia Anna ul. Ekologiczna 17/42
02-798 Warszawa
1415 6538/97 Dębek Teresa ul. Powstańców 40
05-870 Błonie
1416 6413/97 Długołęcka Anna Maria ul. Czumy 15/47
01-355 Warszawa
1417 6468/97 Duziak Jadwiga ul. Ebro 57
01-490 Warszawa
1418 6350/97 Dydymski Wojciech Jerzy ul. Łukowa 3/175
02-767 Warszawa
1419 6555/97 Dziembowska Danuta ul. Grójecka 4
05-555 Tarczyn
1420 6338/97 Ehlert Joanna ul. Nowolipki 28/25
02-019 Warszawa
1421 6345/97 Fedorowicz Anita Elżbieta ul. Czeczota 6
02-607 Warszawa
1422 6410/97 Fijałkowska-Gal Małgorzata Katarzyna ul. Afrykańska 16D/5 
03-966 Warszawa
1423 6471/97 Flont Janina Barbara ul. Piasta 24/33
05-820 Piastów
1424 6510/97 Foland Ewa ul. Kościelna 6A
05-076 Wesoła
1425 6600/97 Gajek Hanna ul. Erazma z Zakroczymia 18/65
03-185 Warszawa
1426 6531/97 Gierczak Lidia ul. Kuflewska 2/58
03-554 Warszawa
1427 6358/97 Gładyga Anna Feliksa Blizne Jasińskiego, ul. Sienkiewicza 11
05-082 Stare Babice
1428 6540/97 Gniadek Barbara Krystyna ul. Okocimska 5/44
01-114 Warszawa
1429 6342/97 Grecka Anna Marta ul. Daleka 6/8
02-020 Warszawa
1430 6569/97 Hryniewicka Ewa Lucyna ul. Radzymińska 282
03-574 Warszawa
1431 6475/97 Jagodzińska Teresa Aleksandra ul. Keniga 1/50
02-495 Warszawa
1432 6317/97 Janota Janina ul. Bairda 36/10
05-825 Grodzisk Mazowiecki
1433 6440/97 Jaros Elżbieta Hanna ul. Korczyńska 1/5
02-925 Warszawa
1434 6379/97 Józefczuk Anna Małgorzata ul. Maltańska 5/40
02-761 Warszawa
1435 6588/97 Kaczorowska Danuta Helena ul. Polna 21
05-090 Raszyn
1436 6402/97 Kasprowicz-Orlik Elżbieta Małgorzata ul. Piłsudskiego 32
05-510 Konstancin-Jeziorna
1437 6368/97 Kasprzak Mirosława Irena ul. Graniczna 16/4
05-410 Józefów
1438 6599/97 Katus Urszula Helena ul. Skrzyneckiego 20
04-563 Warszawa
1439 6583/97 Klechniowska Ewa Maria ul. Lokajskiego 12/37
02-793 Warszawa
1440 6582/97 Klemczak-Jankowska Hanna ul. Żabińskiego 4/1
02-793 Warszawa
1441 6601/97 Klimek-Zając Marzena Lilia ul. Łochowska 34/3
03-757 Warszawa
1442 6361/97 Kłos Zofia ul. 3 Maja 131
05-800 Pruszków
1443 6598/97 Kopania Halina ul. Mandarynki 4/40
02-796 Warszawa
1444 6398/97 Kosiarek Krystyna Barbara ul. Kowieńska 29/15
03-438 Warszawa
1445 6466/97 Koszutska Anna ul. Promiennego Słońca 20
05-540 Zalesie Górne
1446 6366/97 Kowalczyk Halina Anna ul. Lucerny 21
04-687 Warszawa
1447 6563/97 Kraszewska-Dudek Marta Barbara ul. Sielecka 52/172
00-738 Warszawa
1448 6546/97 Kucharska Elżbieta Henryka ul. Obrońców Warszawy 17/7
05-850 Ożarów Mazowiecki
1449 6508/97 Kujawska Jolanta Ewa ul. Ogińskiego 9/96
03-318 Warszawa
1450 6367/97 Kupiec Waleria ul. Zagłoby 6/76
02-495 Warszawa
1451 6447/97 Kwiatkowski Leszek Andrzej ul. Wilgi 39A
04-831 Warszawa
1452 6571/97 Lachowiecka Mirosława ul. Pruszkowska 12/128
02-119 Warszawa
1453 6553/97 Lament Sławomir ul. Kaspijska 6/3
02-760 Warszawa
1454 6394/97 Leszczyńska Małgorzata Stefania ul. Krzywoń 2/151
01-391 Warszawa
1455 6396/97 Leszkowicz Elżbieta ul. Mińska 9/13
03-806 Warszawa
1456 6467/97 Lorenc Barbara Irena ul. Doroszewskiego 9/41
01-318 Warszawa
1457 6331/97 Malarska Teresa Mariola al. Stanów Zjednoczonych 20B/32
03-964 Warszawa
1458 6372/97 Matejko-Gumkowska Lidia Zofia ul. Elbląska 65/161
01-737 Warszawa
1459 6461/97 Mróz Elżbieta Grażyna ul. Chodecka 16/121
03-350 Warszawa
1460 6502/97 Odziemczyk Andrzej Witold ul. Jaszowiecka 11/9
02-934 Warszawa
1461 6384/97 Oracka Teresa ul. Chrobrego 3/75
05-200 Wołomin
1462 6373/97 Ostatek Marianna ul. Wolska 15/60
01-201 Warszawa
1463 6551/97 Pecht-Szymańska Renata Magdalena ul. Walerego Sławka 8/34
02-495 Warszawa
1464 6577/97 Piątkowska Grażyna Iwona ul. Rozłogi 2/133
01-310 Warszawa
1465 6489/97 Piotrkowicz Henryka Grażyna ul. Wróblewskiego 6/38
05-800 Pruszków
1466 6387/97 Płodzik Antonina Maria ul. Rumińska 21
05-816 Michałowice
1467 6434/97 Płudowska Teresa ul. Dworcowa 43/1
05-820 Piastów
1468 6457/97 Ponikowska Halina Maria ul. Poznańska 127A/54
05-850 Ożarów Mazowiecki
1469 6548/97 Pusłowski Wojciech Maria ul. Kurpińskiego 54/8
02-733 Warszawa
1470 6562/97 Radomska Barbara ul. Mieszka I 4/10
05-200 Wołomin
1471 6449/97 Ronek Andrzej ul. Keniga 6/55
02-495 Warszawa
1472 6406/97 Rumak Elżbieta ul. Łukowska 46/2
04-133 Warszawa
1473 6352/97 Rygalska Ewa Maria ul. Kondratowicza 41/229
03-285 Warszawa
1474 6436/97 Samolińska-Dąbrowska Grażyna Alicja ul. Dembego 23/72
02-786 Warszawa
1475 6363/97 Samulak Anna Teresa ul. 11 Listopada 15
05-410 Józefów
1476 6490/97 Siander Halina ul. Wolfkego 2/131
01-494 Warszawa
1477 6456/97 Siermińska Małgorzata Katarzyna ul. Dymińska 10A/42
01-519 Warszawa
1478 6603/97 Skomorowska Elżbieta Maria ul. Blatona 1/96
01-494 Warszawa
1479 6392/97 Sobocińska Katarzyna Stanisława al. Niepodległości 71A/65
02-626 Warszawa
1480 6575/97 Sokołowska Barbara Zuzanna ul. Kasztanowa 2/21
05-860 Płochocin
1481 6579/97 Sopińska Alina Teodora ul. Miklaszewskiego 12/59
02-776 Warszawa
1482 6375/97 Sroka Urszula Stanisława ul. Działkowa 4/1
05-825 Grodzisk Mazowiecki
1483 6465/97 Stańczak Krystyna ul. Grodziska 26
05-840 Brwinów
1484 6536/97 Staroszczyk Teresa Maria ul. Janowskiego 13/48
02-784 Warszawa
1485 6388/97 Strzelecka Małgorzata ul. 1 Sierpnia 26/12
02-134 Warszawa
1486 6336/97 Suchodolska Jolanta Teresa ul. Arki Bożka 4/4
01-464 Warszawa
1487 6346/97 Szarkowski Piotr Mariusz ul. Kirasjerów 10/31
04-072 Warszawa
1488 6446/97 Szepietowska Janina ul. Wyszogrodzka 4/49
03-337 Warszawa
1489 6574/97 Szufladowicz Hanna Beata ul. Niska 3A/145
00-179 Warszawa
1490 6351/97 Szyller Elżbieta Alina ul. Anielewicza 36/5
01-052 Warszawa
1491 6565/97 Święcka Anna Beata ul. Krakowska 21
05-120 Legionowo
1492 6310/97 Topczewski Jerzy Zbigniew ul. Lucerny 55A
04-687 Warszawa
1493 6395/97 Turska Janina ul. Targowa 26/30/59
03-733 Warszawa
1494 6570/97 Tynecka Teresa Wanda ul. Cyrklowa 8/40
04-044 Warszawa
1495 6442/97 Urbańska Grażyna Maria ul. Białostocka 11/153
03-748 Warszawa
1496 6414/97 Wcisło Wanda ul. Ułanów Krechowieckich 2
04-682 Warszawa
1497 6552/97 Wiesiołek Wiesława ul. Szadkowskiego 6/14
01-493 Warszawa
1498 6364/97 Wiśniewska-Przybysławska Hanna Urszula ul. Prałatowska 6/77
03-510 Warszawa
1499 6451/97 Wojciechowska Henryka ul. Lisa Kuli 14
05-820 Piastów
1500 6443/97 Wołczuk Teresa ul. Bonifacego 86/20
02-936 Warszawa
1501 6405/97 Wyszkowska Beata Maria ul. Piasta 4/13
05-820 Piastów
1502 6365/97 Zajęcka Małgorzata ul. Dobra 20/6
05-800 Pruszków
1503 6371/97 Zielińska Aniela Joanna ul. Prawnicza 72/1
02-495 Warszawa
1504 6509/97 Żytko Barbara ul. Miła 14/25
01-037 Warszawa
    Województwo białostockie
83 6430/97 Antoniuk Barbara ul. Młynowa 64/8
15-505 Białystok
84 6382/97 Dyhdalewicz Lesław ul. Leśna Polana 11
15-575 Dojlidy Górne
85 6422/97 Łapińska Teresa ul. Sienkiewicza 14
17-120 Brańsk
    Województwo bielskie
123 6529/97 Gacka Stanisława ul. Tańskiego 11/35
43-382 Bielsko-Biała
124 6488/97 Gawron Jolanta ul. Kozia 14/7
43-340 Bielsko-Biała
125 6469/97 Gruszka Małgorzata Bielowicko 71
43-386 Świętoszówka
126 6349/97 Matysiak Zofia Maria ul. Wrzosowa 16
43-360 Bystra
127 6458/97 Ogrodnik Krystyna Sabina ul. Ikara 16/36
43-382 Bielsko-Biała
128 6309/97 Siuda Jadwiga Klementyna ul. Konopnickiej 22/27
43-300 Bielsko-Biała
    Województwo bydgoskie
105 6543/97 Kamiński Bartosz Marcin ul. Osada 42
85-351 Bydgoszcz
106 6431/97 Kokocińska Alicja Maria ul. Dąbrowskiego 9/12
89-200 Szubin
107 6522/97 Michalska Jolanta Krystyna ul. Kleina 4/154
85-796 Bydgoszcz
108 6420/97 Suchanecka Elżbieta ul. Bortnowskiego 8A/9
85-799 Bydgoszcz
109 6428/97 Wielgus Grażyna ul. Jeziorna 38
85-436 Bydgoszcz
    Województwo chełmskie
15 6534/97 Kokotowska Genowefa Mirosława ul. Chmielna 5/8
22-300 Krasnystaw
    Województwo ciechanowskie
36 6315/97 Szcześniak Irena Teresa ul. Grunwaldzkiej 8D/6
09-100 Płońsk
37 6329/97 Wiśniewski Jacek ul. Sikorskiego 4A/15
06-400 Ciechanów
    Województwo częstochowskie
166 6419/97 Księżarek Piotr ul. Srebrna 2
46-300 Olesno
167 6415/97 Majchrzak Jadwiga ul. 22 Lipca 25
42-790 Sieraków Śląski
168 6602/97 Maliszewska Grażyna Wiktoria ul. Limanowskiego 152/152
42-208 Częstochowa
    Województwo elbląskie
28 6421/97 Cierzniak Halina Waplewo Wielkie 35/4
82-410 Stary Targ
    Województwo gdańskie
337 6487/97 Bartnik Mirosława ul. Pomorska 13B/14
80-333 Gdańsk
338 6437/97 Kalska Katarzyna Małgorzata ul. Kruczkowskiego 23B/20
80-288 Gdańsk
339 6566/97 Legawiec Bożena Maria ul. Królowej Jadwigi 1
80-034 Gdańsk
340 6498/97 Orłowska Urszula ul. Kołobrzeska 65H/5
80-396 Gdańsk
341 6399/97 Pajewska Marzena Barbara ul. Grunwaldzka 104/106/24
80-244 Gdańsk
342 6411/97 Szczepaniak Izabela Krystyna ul. Poziomkowa 61
81-589 Gdynia
343 6520/97 Szczepkowska Janina ul. Władysława IV 25B/10
81-364 Gdynia
344 6516/97 Szcześniak Jadwiga ul. Chłopska 12G/9
80-399 Gdańsk
345 6462/97 Świnarska Bożena ul. Pilotów 12C/9
80-460 Gdańsk
346 6463/97 Wróblewska Katarzyna ul. Orłowska 9A/15
80-347 Gdańsk
    Województwo gorzowskie
69 6517/97 Sowińska Maria ul. Zamenhofa 1/7
66-400 Gorzów Wlkp.
70 6474/97 Węsiora-Bełcik Janina ul. Kochanowskiego 7A/1
69-100 Słubice
    Województwo jeleniogórskie
93 6497/97 Kondracki Wiesław ul. Władysława Hermana 2C/35
59-800 Lubań
94 6537/97 Łużna Stanisława ul. Szymanowskiego 8
59-600 Lwówek Śląski
95 6448/97 Olesiewicz Kazimiera Tylice 52D/5
59-900 Zgorzelec
    Województwo kaliskie
71 6348/97 Przerembel Grażyna Mieczysława ul. Koszutskiej 42
62-800 Kalisz
72 6585/97 Skrzypczak Jarosław Idzi ul. Wiosny Ludów 21/3
63-600 Kępno
    Województwo katowickie
414 6499/97 Dobrek Maria Weronika ul. Kozielska 89/12
44-121 Gliwice
415 6320/97 Dzbanuszek Bogusława Aleksandra Leszczyny, ul. Krupińskiego 2A/6
44-240 Czerwionka
416 6560/97 Gosek Mieczysław Marian ul. Mieszka I 15/974
40-877 Katowice
417 6376/97 Hajdecka Danuta os. 700-lecia ZOR 6/13
44-240 Żory
418 6330/97 Kasprzyk Elżbieta Renata ul. Kochanowskiego 2/2
32-500 Chrzanów
419 6503/97 Kieś Małgorzata Maria ul. Gierałtowicka 7
44-178 Przyszowice
420 6385/97 Nalepa Katarzyna Joanna ul. Wysoka 16B
44-313 Wodzisław Śląski
421 6377/97 Pasyk-Stokowska Janina Agnieszka ul. Kardynała B. Kominka 37B/17
44-217 Rybnik
422 6501/97 Sobala Beata Lucyna ul. Truskawkowa 6
40-750 Katowice
423 6339/97 Turniak Helena ul. Kasztanowa 10
44-330 Jastrzębie Zdrój
424 6322/97 Węgrzyn Leszek Józef ul. Małopolska 26/26
40-737 Katowice
425 6544/97 Zięba Urszula Katarzyna ul. Chrobrego 17/4
40-881 Katowice
426 6370/97 Żetycka Maria Julianna ul. Kraszewskiego 1/7
41-902 Bytom
    Województwo kieleckie
55 6515/97 Pankowski Adam Grzegorz ul. 3 Maja 38/8
28-400 Pińczów
    Województwo koszalińskie
116 6441/97 Gawłowska Aurelia Barbara ul. Sikorskiego 11B/5
76-360 Koszalin
117 6492/97 Mirecka Ewa ul. Radomska 1/1
78-100 Kołobrzeg
118 6586/97 Sychla Elżbieta Maria ul. Kołobrzeska 10D/5
78-400 Szczecinek
    Województwo krakowskie
242 6576/97 Gurbiel Henryk Franciszek ul. Pędzichów 15/13
31-152 Kraków
243 6344/97 Kruczek Józef ul. Opolska 41/17
31-277 Kraków
244 6337/97 Łata Iwona Urszula ul. Czysta 12/1
31-121 Kraków
245 6391/97 Słota Marcin Piotr ul. Sienkiewicza 3
32-066 Alwernia
246 6311/97 Sułowska-Migda Jadwiga os. Piastów 23/41
31-623 Kraków
247 6340/97 Włoka Cecylia Irena os. Józefa Strusia 6/349
31-807 Kraków
    Województwo legnickie
47 6561/97 Hubert Jadwiga ul. Budziszyńska 12/8
67-200 Głogów
48 6323/97 Kozłowska Krystyna Gaiki 28
67-222 Jerzmanowa
    Województwo leszczyńskie
92 6581/97 Leśniarek Krystyna ul. Górna 12/4
63-800 Gostyń
93 6312/97 Szelejewski Henryk ul. Robotnicza 52
63-800 Gostyń
    Województwo lubelskie
89 6383/97 Kaczanowski Tomasz Eligiusz ul. Tumidajskiego 16/10
20-247 Lublin
90 6343/97 Szymański Adam Andrzej ul. Krajewskiego 11
20-738 Lublin
91 6369/97 Wróblewska-Mendecka Wiesława ul. Chrobrego 20/59
20-611 Lublin
    Województwo łomżyńskie
38 6535/97 Gryn Marianna ul. 11 Listopada 4
19-200 Grajewo
39 6397/97 Trochymiak Mirosława Stanisława ul. Zarębska 34
18-220 Czyżew
    Województwo łódzkie
222 6325/97 Burchardt Grażyna al. Wyszyńskiego 55/48
94-047 Łódź
223 6564/97 Cichocka Irena ul. Julianowska 1/234
91-473 Łódź
224 6321/97 Gieryńska Anna ul. Zgierska 93/242
91-465 Łódź
225 6460/97 Kolasa Wiesław Krzysztof ul. Tuszyńska 29/10
93-011 Łódź
226 6316/97 Oleksiewicz Barbara Urszula ul. Źródłowa 41/19
91-735 Łódź
227 6532/97 Wajnkaim Maria ul. Sandomierska 1/9/34
94-010 Łódź
    Województwo nowosądeckie
107 6518/97 Baranowski Bogumił ul. Kościeliska 74B
34-500 Zakopane
    Województwo olsztyńskie
100 6558/97 Korybut-Daszkiewicz Joanna Kamila ul. Morska 36
10-145 Olsztyn
101 6528/97 Marszewski Dariusz Maciej ul. Powstańców Warszawy 25/9
11-100 Lidzbark Warmiński
    Województwo opolskie
215 6589/97 Bachus Kazimiera Małgorzata ul. Moniuszki 5/3
48-100 Głubczyce
216 6412/97 Brycka Zofia Pagów 1B
46-125 Idzikowice
217 6504/97 Czeszejko-Sochacka Ewa Izabela ul. Kośnego 24/4
45-056 Opole
218 6408/97 Kowalska Brygida Irena ul. Sikorskiego 21/15
46-040 Ozimek
219 6596/97 Michurska Elżbieta Wiesława ul. Prószkowska 1/25
45-759 Opole
    Województwo ostrołęckie
25 6335/97 Dzwonkowska Agata Tłuszcz 16
07-425 Czerwonka
    Województwo pilskie
62 6477/97 Brończyk Grażyna ul. Kusocińskiego 8/26
64-920 Piła
63 6318/97 Wrzesiński Adam ul. Ludowa 30/1
64-920 Piła
    Województwo piotrkowskie
30 6314/97 Klimczyk Halina ul. Rolnicza 5
97-565 Lgota Wielka
31 6313/97

Rudek Dorota Maria

ul. Przyszkolna 8
97-500 Radomsko

32 6470/97

Siwek Bożena Anna

ul. Stolarska 5/7/31
97-200 Tomaszów Mazowiecki

33 6362/97

Siwek Longina

ul. Graniczna 21/46
97-200 Tomaszów Mazowiecki

    Województwo płockie
37 6374/97 Bogucka Maria ul. Gwareckiego 6
09-460 Mała Wieś
38 6604/97 Kołodziejczyk Ewa Bogumiła Żychlin, Dobrzelin 36
99-316 Dobrzelin
39 6389/97 Pawłowska Jadwiga os. Traugutta 5/42
99-320 Żychlin
40 6327/97 Szczepańska Elżbieta Honorata ul. Łąkoszyńska 83
99-300 Kutno
    Województwo poznańskie
396 6512/97 Bochyńska Alina Teresa os. Orła Białego 54/20
61-251 Poznań
397 6424/97 Bugajewska Irena Krystyna ul. Galileusza 5D/9
60-159 Poznań
398 6597/97 Dyderska Barbara Maria ul. Nowowiejskiego 25/18
61-732 Poznań
399 6432/97 Galusik Karolina Katarzyna ul. Łozowa 22/142
61-467 Poznań
400 6608/97 Jachnik Maria ul. Szkolna 6
62-035 Kórnik
401 6521/97 Jurczak Alicja Ewa os. Przyjaźni 7/149
61-684 Poznań
402 6580/97 Kasprzak Irena Teresa ul. Cechowa 15
62-200 Gniezno
403 6439/97 Kowalczyk Daria Anna ul. Wojska Polskiego 13/5
64-500 Szamotuły
404 6605/97 Kraus-Kundo Lubomira os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań
405 6416/97 Krotoska Elżbieta ul. Łubinowa 16
60-175 Poznań
406 6584/97 Majchrzycka Magdalena ul. Krańcowa 48/5
61-033 Poznań
407 6355/97 Matuszak Grażyna Maria os. Orła Białego 46/27
61-251 Poznań
408 6438/97 Niemyt Małgorzata Agnieszka ul. Olszynka 8/1
60-303 Poznań
409 6478/97 Nowak Urszula Władysława ul. Mgielna 5/6
60-369 Poznań
410 6578/97 Owczarek Beata Maria ul. Opolska 32
61-433 Poznań
411 6426/97 Paluch Maria Teodozja ul. Sarmacka 12B/2
61-616 Poznań
412 6607/97 Pieścicka Izabela Maria ul. Szamotulska 53/3
60-566 Poznań
413 6572/97 Pulińska-Czerniewicz Halina Teresa ul. Gołuchowska 29
61-417 Poznań
414 6353/97 Skorniak Zenona Maria Psary Polskie 109
62-300 Września
415 6559/97 Skrzypczak Alicja Maria os. Batorego 15A/2
60-687 Poznań
416 6506/97 Sykut Stanisława Bożenna os. Chrobrego 21/45
60-681 Poznań
417 6573/97 Śmichurska Sławomira Teresa . ul. Grunwaldzka 11
62-025 Kostrzyn Wlkp
418 6511/97 Zywert Dariusz Jan os. Łokietka 12A/7
61-616 Poznań
    Województwo radomskie
77 6549/97

Barańska Henryka Ewa

ul. Targowa 58/11
26-400 Przysucha

78 6427/97 Bilska Marianna Józefa ul. Osiedlowa 38/33
26-611 Radom
79 6523/97 Fortuna Jolanta Barbara ul. Osiedlowa 13/38
26-600 Radom
80 6472/97 Hajduk Jolanta Wanda ul. PCK 9/5
26-600 Radom
81 6459/97

Kępka Ewa

ul. Głudna 21
05-620 Błędów

82 6400/97 Kredowska Urszula Małgorzata ul. Gębarzewska 33/23
26-600 Radom
83 6378/97 Malinowska Elżbieta Barbara ul. Obrońców Warszawy 6/23
26-600 Radom
84 6435/97 Molenda Wanda Nowy Gózd 22
26-806 Stara Błotnica
85 6525/97 Pyszczek Monika Beata ul. Młodzianowska 18/22/44
26-600 Radom
86 6401/97 Sadkowska Ewa Lucyna ul. Ostrowiecka 8/49
26-611 Radom
87 6357/97 Sumik Danuta ul. Żeromskiego 84/19
26-600 Radom
88 6356/97 Synderowska Małgorzata Maria ul. Puławska 36
26-600 Radom
    Województwo rzeszowskie
86 6341/97 Cyran Władysława ul. Piotra Skargi 17/9
39-300 Mielec
87 6429/97 Dymnicka Maria Władysława ul. Podwisłocze 32/18
35-310 Rzeszów
88 6479/97 Porębna Alicja ul. Tkaczowa 93
36-040 Boguchwała
89 6591/97 Walczyk Danuta ul. Udzieli 2/33
39-100 Ropczyce
90 6450/97 Wierzbicka Wiktoria ul. Orkana 25
39-300 Mielec
    Województwo siedleckie
66 6556/97 Czarnecka Mieczysława ul. Żeromskiego 10/6
07-100 Węgrów
67 6476/97 Dobrowolska Teresa ul. Słowackiego 15/13
07-100 Węgrów
68 6452/97 Hryć Stanisława Regina ul. Słowackiego 28
07-100 Węgrów
69 6554/97 Kacprzyk Krystyna ul. Piwna 8A
07-100 Węgrów
70 6332/97 Kloch Waldemar Grzegorz ul. Myśliwska 11
05-340 Kobiel
71 6319/97 Kondraciuk Jolanta Barbara ul. Przemysłowa 14/13
07-100 Węgrów
72 6507/97 Wycech Zofia Franciszka ul. Zwycięstwa 8
07-132 Ostrówek Węgrowski
73 6409/97 Zabuska Ewa Eugenia ul. Pomorska 2/40
08-110 Siedlce
    Województwo skierniewickie
53 6493/97 Drożdżewska Anna Antonina ul. Brzezińska 69
96-134 Jeżów
54 6568/97 Kacprzak Elżbieta ul. Zamkowa 4
96-500 Sochaczew
55 6505/97 Łysoniewska Ewa Łucja ul. Kazimierza Wielkiego 14/27
96-200 Rawa Mazowiecka
56 6451/97 Młynarska Iwona Joanna ul. Pałaca 39/36
96-300 Żyrardów
57 6544/97 Siemińska Małgorzata ul. Północna 4/6
96-320 Mszczonów
    Województwo słupskie
128 6482/97 Bałon Arleta Stefania ul. Orlińskiego 4/12
84-300 Lębork
129 6514/97 Folga Grażyna Janina Łebień 92/18
84-350 Łebień
130 6333/97 Konkel Gabriela Maria ul. Grunwaldzka 17/2
84-300 Lębork
131 6590/97 Żurek Irena ul. Jadwigi 4/151
76-200 Słupsk
    Województwo suwalskie
69 6494/97 Kozak Walentyna ul. Konarskiego 26/37
11-500 Giżycko
70 6473/97 Sokołowska Bronisława Zyta ul. Piękna 18/6
19-300 Ełk
    Województwo szczecińskie
264 6486/97 Gierałtowska Małgorzata ul. Krasińskiego 16/10
71-443 Szczecin
265 6445/97 Kaszyńska Mieczysława ul. Batalionów Chłopskich 44/6
70-764 Szczecin
266 6418/97 Łogin Stanisława ul. Chojnicka 48A
74-225 Trzcińsko Zdrój
267 6557/97 Michalska Krystyna Józefa ul. Wyszyńskiego 32/18
70-203 Szczecin
268 6485/97 Morys Małgorzata Irena ul. Jodłowa 21B/7
71-114 Szczecin
269 6324/97 Polny Elżbieta ul. Żymierskiego 13
74-130 Cedynia
270 6403/97 Potiechin Jerzy pl. Dziecka 12/6
70-241 Szczecin
271 6347/97 Subocz Alicja ul. Wojska Polskiego 99
72-010 Police
    Województwo tarnobrzeskie
33 6404/97 Gorzelewska Jadwiga ul. Kilińskiego 35
23-300 Janów Lubelski
    Województwo tarnowskie
57 6545/97 Janusz Irena Hermina ul. Łysogórska 21/19
39-200 Dębica
58 6386/97 Miazga Ewa Małgorzata Golemiki 37B
39-215 Czarna Tarnowska
59 6587/97 Olszewska Jadwiga Brzostek 474
33-125 Brzostek
    Województwo toruńskie
61 6500/97 Dąbrowska Teresa Ostaszewo 20/6
87-148 Łysomice
62 6481/97 Jankowska Hanna Maria ul. Krasińskiego 25/8
87-100 Toruń
63 6513/97 Kłosowski Piotr Mirosław ul. Pająkowskiego 20/9
87-100 Toruń
64 6425/97 Masalska Dorota Barbara ul. Jasna 13
87-100 Toruń
65 6495/97 Masalski Marek Andrzej ul. Jasna 13
87-100 Toruń
66 6527/97 Naworska Teresa ul. Nałkowskiej 14
87-100 Toruń
    Województwo wałbrzyskie
96 6390/97 Foss Helena ul. Dąbrowskiego 61/6
58-105 Świdnica
97 6464/97 Nowicka Barbara ul. Bohaterów Getta 35
58-260 Bielawa
98 6453/97 Pepłowska Helena Łucja ul. Świerczewskiego 13/4
58-370 Boguszów-Gorce
99 6480/97 Wiśniewska-Ataszkiewicz Ewa ul. Pocztowa 16A/2
58-310 Szczawno Zdrój
100 6483/97 Zuchniak Czesława Wanda Książnica 44
58-207 Tuszyn
    Województwo włocławskie
31 6359/97 Mietlicka Ewa Daniela ul. Kolska 12/18
87-800 Włocławek
    Województwo wrocławskie
260 6595/97 Adamczyk Bożena ul. Angielska 8/1
54-402 Wrocław
261 6417/97 Aksak-Wąs Monika Magdalena ul. Rubczaka 4
54-002 Wrocław
262 6423/97 Arent Małgorzata Maria ul. Gliniana 43/12
50-525 Wrocław
263 6491/97 Bącler Danuta Barbara ul. Dokerska 48/20
54-142 Wrocław
264 6484/97 Berezowska Danuta ul. Topolowa 12
55-300 Środa Śląska
265 6381/97 Brach Irena Anna ul. Ogrodowa 8
55-070 Smolec
266 6380/97 Dwojak Mirosława Maria ul. Borowska 110/3
50-552 Wrocław
267 6533/97 Heger Antoni Szymon ul. Rodakowskiego 3/2
51-637 Wrocław
268 6433/97 Jużykiewicz Elżbieta ul. Hauke Bosaka 6/10
50-447 Wrocław
269 6539/97 Kacprzak Agnieszka Zofia ul. Łukasińskiego 12/14/8
50-436 Wrocław
270 6354/97 Magierek Alicja Małgorzata ul. Budziszyńska 3/1
54-434 Wrocław
271 6524/97 Mazurek Krystyna ul. Zielińskiego 52/55
53-534 Wrocław
272 6594/97 Nielepkowicz Krzysztof Jan ul. Balonowa 37/7
54-129 Wrocław
273 6519/97 Nowak Danuta Elżbieta ul. Mościckiego 2/6
56-400 Oleśnica
274 6606/97 Podsiadły Lidia Halina ul. Skrzydlata 28/8
54-129 Wrocław
275 6326/97 Roder Agnieszka Maria ul. Piławska 6/18
50-538 Wrocław
276 6496/97 Rosińska Franciszka ul. Iławska 22
54-109 Wrocław
277 6526/97 Uryga Adam Mikołaj ul. Mielczarskiego 8
51-663 Wrocław
278 6334/97 Usacz Małgorzata Sulistrowiczki ul. Świdnicka 17
55-050 Sobótka
279 6592/97 Zawojska Józefa ul. Braniewska 41
54-109 Wrocław
280 6444/97 Żuławiński Jacek Romuald ul. Reja 72/4
50-343 Wrocław
    Województwo zielonogórskie
89 6593/97 Żegiestowska Barbara Jadwiga os. Konstytucji 3 Maja 8G/78
67-100 Nowa Sól

     DYREKTOR                       
DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI
B. Lisiecka-Zając                 

 Kontakt | ReklamaCopyright © NetTAX 1998-2012