Profesjonalny Serwis Prawny

publikatory Dziennik Urzędowy Ministra Finansów 1998 Nr 12

51

KOMUNIKAT Nr 17/DR/98 MINISTERSTWA FINANSÓW

z dnia 1 czerwca 1998 r.

w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zawiadamia się, że na podstawie § 3 decyzji nr 4/DR/97 Ministra Finansów z dnia 12 czerwca 1997 r. w sprawie powoływania oraz zasad i trybu działania Komisji Egzaminacyjnej sprawdzającej kwalifikacje wymagane od osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe (Dz. Urz. Min. Fin. Nr 17, poz. 69), do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wpisane zostały następujące osoby:

Lp. Numer
świadectwa
Nazwisko i imię Adres
1 2 3 4
       

  Województwo warszawskie

                                     
1711 7969/98 Andruszkiewicz Ida Danuta ul. Igańska 20/110
            04-087 Warszawa
1712 7972/98 Banaszak Teresa Cecylia ul. Hawajska 13/58
            02-776 Warszawa
1713 7950/98 Białek Maria ul. Norwida 15/4
            05-120 Legionowo
1714 7974/98 Bischof Maria ul. Żytnia 68/20
            01-156 Warszawa
1715

7960/98

Cęcek Jadwiga Alina ul. Gębicka 2/13
            03-188 Warszawa
1716 7971/98 Ciuraszkiewicz Robert ul. Kwiatowa 16
            05-840 Brwinów
1717 7740/98 Daszkowski Paweł Janusz ul. Pirenejska 16/18
            01-493 Warszawa
1718 7968/98 Dembała Bożena Halina ul. Czaplickiego 3A/11
            05-400 Otwock
1719 7799/98 Doktór Krzysztof Tadeusz ul. Obozowa 60
            01-423 Warszawa
1720 7839/98 Filipowicz Teresa Jadwiga ul. Podleśna 40/52
            01-673 Warszawa
1721 7908/98 Giedronowicz Iwona Maria ul. Van Gogha 9/54
            03-188 Warszawa
1722 7982/98 Glińska-Lis Irena Elżbieta ul. Geodetów 60
            05-500 Piaseczno
1723 7928/98 Jankowski Władysław ul. Stępińska 6-8/51
            00-739 Warszawa
7724 7810/98 Janusz Dorota Barbara ul. Kopcińskiego 1/6
            02-777 Warszawa
1725 7973/98 Jaroszewicz Izabella Maria ul. Hawajska 13/58
            02-776 Warszawa
1726 7846/98 Jedliński Krzysztof ul. Puławska 142/16
            02-624 Warszawa
1727 7944/98 Jochym Elżbieta ul. Grochowska 200/92
            04-357 Warszawa
1728 7980/98 Kalata Beata Agata ul. Warszawska 16/1
            05-200 Wołomin
1729 7927/98 Kocon Grażyna Teresa ul. Batuty 3/710
            02-743 Warszawa
1730 7742/98 Kościelecki Lech Szczepan ul. Millera 2/7
            01-492 Warszawa
1731 7929/98 Kowalczyk Bożena ul. Komorowskiego 12/26
            03-982 Warszawa
1732 7710/98 Krawczyk Lesław Stanisław ul. Morcinka 1/11
            01-496 Warszawa
1733 7967/98 Moskalewicz Cezary Tomasz ul. Tylżycka 11/84
            01-656 Warszawa
1734 7788/98 Osińska Halina ul. Lencewicza 6/52
            01-493 Warszawa
1735 7741/98 Pietrzykowski Jerzy Krzysztof  ul. Meander 18/27
            02-791 Warszawa
1736 7970/98 Piłat Ryszard Józef ul. Leśna 8
            05-506 Magdalenka
1737 7975/98 Przybylska Krystyna ul. POW 12B/1A
            96-300 Żyrardów
1738 7717/98 Ptasińska Krystyna Jolanta ul. Umińskiego 3/63
            03-984 Warszawa
1739 7905/98 Rosłon Stanisława al. Solidarności 94/79
            01-016 Warszawa
1740 7738/98 Stępień Magdalena ul. Poniatowskiego 19
            05-200 Wołomin
1741 7925/98 Wiewióra Wojciech ul. Pachnąca 81/62
            02-790 Warszawa
1742 7884/98 Włodarczyk Aldona ul. Sygietyńskiego 15A
            05-805 Otrębusy
1743 7981/98 Wolska Jadwiga al. 3 Maja 7B
            00-401 Warszawa
1744 7870/98 Wójcik Barbara Franciszka ul. Osikowa 3/3
            01-928 Warszawa
1745 7708/98 Wróbel Małgorzata ul. Dembego 22/1
            02-796 Warszawa
1746 7729/98 Zbieć Robert Wojciech ul. Koszykowa 20/21
    00-555 Warszawa

Errata

jest:

1601 6952/98 Chudziński Piotr Mariusz ul. Siwińskiego 1/26
            05-120 Legionowo

powin-
no być:

           
1601 6952/98 Chudzyński Piotr Mariusz ul. Siwińskiego 1/26
            05-120 Legionowo
1747 7285/98 Kaim Danuta ul. Cyraneczki 1/36
            04-060 Warszawa
920 4913/97 Jędrasik Wojciech Robert ul. Dunikowskięgo 3/5
            02-784 Warszawa
       

Województwo bielskie

145 7874/98 Bryzek Alicja Anna ul. Kęcka 31
            43-340 Kozy
146 7947/98 Chodura Karol Ochaby Małe 97
            43-430 Skoczów
147 7847/98 Cieślar Irena Maria ul. Fiedorowska 1
            43-460 Wisła
148 7814/98 Gadamer Małgorzata Aleksandra ul. Zjazdowa 10
            34-326 Pietrzykowice
149 7923/98 Nikiel Janina ul. Jesionowa 7
            43-365 Wilkowice
150 7882/98 Wójcik Barbara Anna ul. Doliny Miętusiej 35/2
            43-316 Bielsko-Biała
       

Województwo bydgoskie

134 7866/98 Dejryng Dariusz Krzysztof os. 35-lecia 5/6
            77-310 Debrzno
135 7734/98 Gruszka Katarzyna Małgorzata Maksymilianowo 58
            86-021 Maksymilianowo
136 7802/98 Lorent Małgorzata Jolanta ul. Krecia 11/1
            85-147 Bydgoszcz
137 7784/98 Samól Waldemar Edward ul. Piastowa 12/13
            85-792 Bydgoszcz
138 7850/98 Selke Lidia Stefania ul. Młodzieżowa 29/37
            89-604 Chojnice
139 7849/98 Siewkowski Andrzej Antoni ul. Jagiellońska 77/6
            85-027 Bydgoszcz
       

Województwo chełmskie

17 7942/98 Jarzyna Kinga ul. Kolejowa 76/13
            22-100 Chełm
18 7931/98 Wójtiuk Marianna ul. Słowackiego 24/35
            22-100 Chełm
       

Województwo ciechanowskie

47 7813/98 Dynek Ryszard Błażej Pokrzywnica 26/5
            06-121 Pokrzywnica
48 7879/98 Piczak Anna Regina ul. Sikorskiego 5/14
            06-400 Ciechanów
49 7852/98 Świerkocka Krystyna Chojnowo 117
            09-310 Kuczbork
       

Województwo częstochowskie

206 7824/98 Knaś Helena Barbara ul. Małachowskiego 2/61
            42-200 Częstochowa
207 7747/98 Lang Aleksandra Małgorzata ul. Rynek 8
            42-100 Kłobuck
208 7892/98 Leszcz Anna Maria ul. Przemysłowa 1/2
            42-160 Krzepice
209 7822/98 Najgebauer Ewa Maria ul. Jasnogórska 108/9
            42-200 Częstochowa
210 7930/98 Woch Mirosław Włodzimierz ul. Sułkowskiego 1/1
            42-200 Częstochowa
jest:    

Errata

185 7096/98 Cipińska Zenona Jadwiga ul. Przechodnia 6/42
            42-100 Kłobuck
powin-
no być:
           
185 7096/98 Cipcińska Zenona Jadwiga ul. Przechodnia 6/42
            42-100 Kłobuck
       

Województwo gdańskie

380 7714/98 Kempa Roland Piotr ul. Kujawska 57A
            81-862 Sopot
381 7943/98 Konkel Maria os. 60-lecia 12/14
            83-200 Starogard Gdański
382 7964/98 Magdziarz Ewa ul. Gdańska 33/23
            84-232 Rumia
383 7780/98 Nosarzewska Ewa Krystyna Skrzydłowo 44
            83-404 Nowa Karczma
384 7776/98 Perz Zofia ul. Stolema 58/7
            80-177 Gdańsk
385 7979/98 Przybecka-Lawryn Dorota Małgorzata ul. Harcerska 4/1
            81-425 Gdynia
386 7957/98 Pudelewicz Barbara Zofia ul. Wójta Radtkego 31/12
            81-355 Gdynia
387 7868/98 Rudnicka-Platta Anna ul. Kołobrzeska 53L/10
            80-396 Gdańsk
       

Errata

373 7498/98 Kohnke Elżbieta Genowefa ul. Górna 22
            84-240 Reda
       

Województwo gorzowskie

89 7753/98 Smolińska Genowefa Zofia Tuczno, ul. Słoneczna 9/6
            66-510 Bobrówko
       

Województwo jeleniogórskie

113 7829/98 Florczak Melania Izabela ul. Sudecka 55
            58-500 Jelenia Góra
114 7739/98 Kalinowska Zofia ul. Jana Pawła II 38B/6
            59-700 Bolesławiec
115 7841/98 Koziara Ewa ul. Bujwida 2
            58-562 Podgórzyn
116 7800/98 Ławer Mieczysław ul. Tkaczy 1/7
            58-530 Kowary
117 7801/98 Mazur Robert Mariusz ul. Bolesława Chrobrego 12/37
            59-800 Lubań
118 7736/98 Okulowska-Stypułkowska Helena ul. Lwowska 8/4
            59-860 Gryfów Śląski
119 7706/98 Piotrowicz Zuzanna Teresa ul. Głowackiego 4/23
            58-500 Jelenia Góra
       

Województwo kaliskie

86 7951/98 Adamska Grażyna Anna ul. PKWN 19
            63-600 Kępno
87 7863/98 Piduch Szymon ul. Bema 29/44
            63-200 Jarocin
88 7912/98 Zydorek Wiesława Maria ul. Krotoszyńska 48/4
            63-300 Dobrzyca
       

Województwo katowickie

483 7843/98 Barteczek Beata Dorota ul. Koszalińska 10A/7
            40-717 Katowice
484 7728/98 Borecki Jarosław ul. Główna 59
            32-329 Bolesław
485 7809/98 Brawańska Beata Anna ul. Koszykowa 3C
            44-307 Wodzisław Śląski
486 7804/98 Brawańska Elżbieta Maria ul. Koszykowa 3C
            44-307 Wodzisław Śląski
487 7775/98 Chaberska Anna ul. Składkowskiego 14A/10
            41-250 Czeladź
488 7935/98 Gorzawska Danuta Aniela ul. Leśna 23
            44-246 Szczejkowice
489 7904/98 Jędrusik Krystyna Maria ul. Barbary 14/41
            41-800 Zabrze
490 7711/98 Kościak Kazimiera Łucja ul. Wrzosowa 8
            32-500 Chrzanów
491 7797/98 Malesza Maria ul. Słoneczna 40
            41-800 Zabrze
492 7844/98 Paprotny Wojciech Bogusław ul. Będzińska 8/24
            41-200 Sosnowiec
493 7812/98 Soczówka Zuzanna Bronisława ul. Różana 4
            43-170 Łaziska Górne
494 7883/98 Stryjak Maria Eleonora ul. Broniewskiego 4
            42-540 Sosnowiec
495 7949/98 Wałek Halina ul. Długoszyńska 77
            32-520 Jaworzno
496 7818/98 Wiśniewska Ilona Anna ul. Tysiąclecia 33/38
            41-303 Dąbrowa Górnicza
497 7901/98 Zagórska Marzenna Aleksandra ul. Modrzewiowa 24B/20
            40-171 Katowice
498 7919/98 Załuska Bożena Mirosława ul. Brzezina 10/8
            32-500 Chrzanów
       

Województwo kieleckie

62 7917/98 Balcerczak Genowefa os. Słoneczne 13/99
            27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
63 7791/98 Chałdaś Joanna Elżbieta ul. Perzyny 85/9
            26-700 Zwoleń
64 7909/98 Dudowicz Henryka Teresa ul. Gałczyńskiego 6/14
            25-409 Kielce
65 7793/98 Hejninger Jan Andrzej ul. Radwana 12/10
            27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
66 7966/98 Kozera Krzysztof os. Barwinek 6/101
            25-112 Kielce
67 7916/98 Marczewska Danuta Krystyna ul. Zygmuntowska 123
            27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
68 7758/98 Popeć Józefa Kajetanów bloki 2/8
            25-060 Zagnańsk
69 7759/98 Urbańska Anna Jadwiga ul. Piotra Wysockiego 3/47
            27-200 Starachowice
70 7915/98 Wąs Zofia ul. Tetmajera 9
            27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
       

Województwo konińskie

44 7924/98 Gmachowska Zdzisława Urszula ul. Kilińskiego 6B/4
            62-400 Słupca
       

Województwo koszalińskie

152 7761/98 Bogucka Teodozja ul. Jana Pawła II 8B/10
            75-452 Koszalin
153 7756/98 Burak Helena ul. Lelewela 10B/9
            75-950 Koszalin
154 7726/98 Chałat Dorota Róża ul. Bosmańska 10A/45
            75-257 Koszalin
155 7767/98 Domański Piotr Zbigniew Rosnowo 30/14
            76-042 Rosnowo
156 7757/98 Job Teresa ul. Parkowa 1A
            78-220 Tychowo
157 7864/98 Jurkiewicz Wojciech Jerzy ul. Budowlana 8/36
            78-100 Kołobrzeg
158 7762/98 Kędzior-Kołos Jolanta Maria ul. Sawickiej 10B/8
            75-519 Koszalin
159 7805/98 Macierzanka-Wąsowicz Elżbieta ul. Jaśminowa 5
            76-032 Mielno
160 7859/98 Pawlaczyk Halina Kazimiera ul. Kniewskiego 23C/3
            75-445 Koszalin
161 7902/98 Rokaszewicz Krystyna Jamno 95
            75-900 Koszalin
162 7880/98 Stochła Irena Elżbieta ul. Maćkowicza 1/2
            75-626 Koszalin
163 7894/98 Tatol Aleksandra Janina ul. Jarzębinowa 31
            75-640 Koszalin
       

Województwo krakowskie

276 7878/98 Białecka Joanna Maria ul. Zegadłowicza 3/9
            31-104 Kraków
277 7940/98 Boryczko Andrzej Bogusław ul. Gałczyńskiego 1/23
            32-400 Myślenice
278 7760/98 Jodłowska-Jantos Sylwia Wanda ul. Powstańców 26/204
            31-422 Kraków
279 7837/98 Kaczmarek Joanna Barbara ul. Senatorska 27/13
            30-106 Kraków
280 7825/98 Korzeniowska Beata Elżbieta ul. Mogilska 121/79
            31-571 Kraków
281 7858/98 Kwinta Marek os. Krakowiaków 44/10
            31-964 Kraków
282 7735/98 Lenart Elżbieta Bożena ul. Stopki 1/15
            32-065 Krzeszowice
283 7948/98 Onik Jerzy Józef Łęki 87/1
            32-425 Trzemeśnia
284 7862/98 Ostachowicz Dominika Maria ul. Strzelców 7/40
            31-422 Kraków
285 7831/98 Pawlik Barbara Anna ul. Łokietka 8/3
            30-010 Kraków
286 7828/98 Sikorska Halina Teresa ul. Piłsudskiego 16/3
            32-400 Myślenice
287 7770/98 Topolska Jolanta ul. Lubelska 18A/7
            30-003 Kraków
288 7881/98 Zemuła Zbigniew Kazimierz ul. Morozowicza 17/1
            30-698 Kraków
       

Województwo krośnieńskie

39 7750/98 Dymek Halina Teresa ul. Krasińskiego 53/8
            38-200 Jasło
       

Województwo legnickie

63 7985/98 Obara-Krawczak Dorota Jolanta ul. Piotra Skargi 50/2
            59-320 Polkowice
       

Województwo leszczyńskie

116 7893/98 Adamczak Krystyna ul. Powstańców Wielkopolskich 8
            67-417 Mochy
117 7705/98 Bartkowiak Maria ul. Drzeczkowska 1A
            64-113 Osieczna
118 7755/98 Bosak Bernarda Maria ul. Zamenhofa 70/7
            64-100 Leszno I
119 7732/98 Ciszewska Danuta Janina os. Ogrody 44/6
            64-100 Leszno
120 7781/98 Konieczna Maria ul. Iwaszkiewicza 13
            64-100 Leszno
121 7724/98 Król Bogumiła Joanna ul. Rejtana 6/1
            64-100 Leszno
122 7886/98 Olszak Marian ul. Krótka 2
            63-940 Bojanowo
123 7871/98 Pawlak Daria Anna ul. Garbarska 10/2
            67-400 Wschowa
124 7845/98 Piotrowska Elżbieta Maria ul. Ostroroga 39/8
            64-100 Leszno
125 7891/98 Rembikowski Bronisław Jan ul. Westerplatte 5/9
            64-100 Leszno
126 7820/98 Smok Iwona Maria ul. Bukowieckiej 34
            64-000 Kościan
127 7785/98 Spoz Bogusława Elżbieta ul. Sułkowskiego 5/2
            64-100 Leszno
128 7772/98 Szymczak Aleksander Jan  ul. Sienkiewicza 32A/6
            63-900 Rawicz
129 7856/98 Tomaszewska Ewa ul. Cicha 3/1
            67-400 Wschowa
130 7721/98 Tomczak Elżbieta Zofia ul. Leśna 18
            64-003 Turew
       

Województwo lubelskie

102 7898/98 Bichta Teresa ul. Gliniana 66
            20-614 Lublin
103 7953/98 Ciężka Elżbieta ul. Kielecka 6/6
            20-723 Lublin
104 7897/98 Denis Robert Piotr ul. Okulickiego 29/15
            21-040 Świdnik
105 7723/98 Jukowska Anna ul. Szczytowa 11/43
            20-562 Lublin
       

Województwo łódzkie

245 7983/98 Antczak Krystyna ul. Przybyszewskiego 266/10
            93-313 Łódź
246 7952/98 Bondarczuk Danuta Jadwiga ul. ks. Popiełuszki 47/10
            94-053 Łódź
247 7885/98 Fokczyńska Magdalena Walentyna ul. Syrenki 16/19
            91-496 Łódź
248 7819/98 Głuszczak Grażyna ul. Piotrkowska 4/2
            90-270 Łódź
249 7945/98 Jerzykowska Anna ul. Szpitalna 7A/26
            92-207 Łódź
250 7790/98 Kaczmarek Iwona Agnieszka ul. Józefa 7/44
            92-204 Łódź
251 7733/98 Mirosław Grażyna Maria ul. Rojna 50D/13
            91-134 Łódź
252 7961/98 Nowak Stanisław Jerzy ul. Leopolda Staffa 28A/18
            95-100 Zgierz
253 7803/98 Samel Małgorzata Maria ul. Smugowa 6A/17
            95-200 Pabianice
254 7712/98 Zapędowski Witold ul. Konstytucyjna 9/44
            90-155 Łódź
       

Województwo nowosądeckie

138 7751/98 Gawlik Renata Krystyna ul. Podhalańska 12/2
            33-300 Nowy Sącz
139 7903/98 Huza Franciszek ul. Świerczewskiego 36
            33-340 Stary Sącz
140 7873/98 Jankowicz Małgorzata Maria ul. I Pułku Strzelców Podhalańskich 4A/12
            33-300 Nowy Sącz
141 7777/98 Leśniak Anna Barbara ul. Leśna 4
            34-450 Krościenko
142 7895/98 Niepsuj Jolanta Maria ul. I Brygady 8/33
            33-300 Nowy Sącz
       

Województwo olsztyńskie

123 7771/98 Nosarzewski Tomasz Grzegorz ul. Traugutta 9/34
            13-100 Nidzica
       

Województwo opolskie

254 7823/98 Chmiel Janina ul. Szarych Szeregów 5/4
            45-263 Opole
255 7778/98 Gaj Teresa Aniela ul. Westerplatte 13
            49-340 Lewin Brzeski
256 7737/98 Gawlik Rajnard Paweł ul. Rosenbergów 7
            47-100 Strzelce Opolskie
257 7955/98 Kowalska Renata Bożena ul. Leszka Białego 36/2
            47-220 Kędzierzyn-Koźle
258 7907/98 Kozłowska Mirosława Renata ul. Archimedesa 4C/10
            41-200 Kędzierzyn-Koźle
259 7939/98 Lach Beata al. Partyzantów 26D/3
            47-220 Kędzierzyn-Koźle
260 7861/98 Leszczyński Adam Witold ul. Szkolna 9A/3
            48-140 Branice
261 7899/98 Pardela Halina Sławomira ul. Lwowska 1/6
            48-200 Prudnik
262 7920/98 Radziszewski Andrzej ul. Kręta 70
            45-441 Opole
263 7985/98 Sójka Zdzisława Janina Tułowice Małe 2D/2
            49-130 Tułowice
       

Województwo pilskie

70 7731/98 Bykowski Jan ul.Kusocińskiego 14/22
            64-920 Piła
71 7725/98 Hamerlińska Leokadia ul. Przemysłowa 20
            64-840 Budzyń
72 7877/98 Szczepańska Lidia Maria ul. Kościuszki 19/4
            78-600 Wałcz
73 7890/98 Walkowska Mariola Jolanta ul. Kościuszki 14/3
            64-700 Czarnków
I    

Województwo piotrkowskie

37 7872/98 Smolarek Elżbieta Bożena ul. Baczyńskiego 38
            97-300 Piotrków Trybunalski
       

Województwo płockie

44 7921/98 Gozdan Krzysztof Stanisław ul. Sikorskiego 4/16
            09-410 Płock
       

Województwo poznańskie

512 7926/98 Chudy Jerzy Kazimierz os. Bolesława Śmiałego 5/67
            60-682 Poznań
513 7854/98 Ciborek Danuta Maria os. Batorego 36/82
            60-687 Poznań
514 7835/98 Danek Stanisława Elwira os. Zwycięstwa 3/75
            61-643 Poznań
515 7834/98 Hojan Stanisław ul. Nowowiejska 29/5
            64-530 Kaźmierz
516 7911/98 Kreiter Gabriela ul. Szczanieckiej 16/3
            60-216 Poznań
517 7764/98 Litwiniec Urszula ul. Żabikowska 62E/6
            62-031 Luboń
518 7719/98 Ławniczak Bernard os. Powstańców Narodowych 24/6
            61-214 Poznań
519 7808/98 Mikołajczyk Julia Teresa ul. Eurypidesa 36C/2
            60-461 Poznań
520 7745/98 Modrzyk Urszula Krystyna os. Stefana Batorego 49/14
            64-300 Nowy Tomyśl
521 7766/98 Rabiega Wanda Stanisława os. Przyjaźni 21/56
            61-686 Poznań
522 7713/98 Rozmus Janina Marta os. Zwycięstwa 22/44
            61-650 Poznań
523 7720/98 Sadłowski Ryszard ul. Drzeczewska 3/3
            63-820 Piaski
524 7730/98 Sobczak Janina Zofia os. Północ 15/4
            64-300 Nowy Tomyśl
525 7932/98 Szajek Robert Paweł ul. Ognik 15A/4
            60-385 Poznań
526 7840/98 Woźniak Regina Maria ul. Szkolna 34/6
            64-000 Kościan
527 7768/98 Żurek Bożena Kazimiera Buszewo 7B
            64-531 Lubosina
       

Errata

55 1419/96 Maciejewska Barbara Zofia ul. Wodna 53
            62-050 Mosina
       

Województwo przemyskie

38 7769/98 Kukla Krzysztof Walenty ul. Lwowska 32E/62
            37-700 Przemyśl
       

Województwo radomskie

97 7787/98 Musialska Halina Bożena ul. Trojańska 12/9
            26-600 Radom
       

Województwo rzeszowskie

107 7774/98 Brudniak Elżbieta Maria Korniaktów 66
            37-114 Białobrzegi
108 7779/98 Kamler Elżbieta ul. Cicha 7
            36-060 Głogów Małopolski
109 7963/98 Mazur Bożena Małgorzata al. Ducha Świętego 26/4
            39-300 Mielec
110 7956/98 Pałasz Witold ul. Dąbrówki 12/87
            39-300 Mielec
111 7867/98 Pikor Maria Barbara ul. Dominikańska 3/26
            35-041 Rzeszów
112 7978/98 Sobowska Ewa Grażyna Tuszów, Malinie 351
            39-331 Chorzelów
113 7709/98 Stanek Władysława ul. Pileckich 1/27
            36-140 Sokołów Małopolski
114 7796/98 Stec Danuta Błażowa, Lecka 234
            36-031 Białka
115 7838/98 Żublińska-Pustelniak Maria Jolanta ul. Braci Zawilskich 22
            37-300 Leżajsk
116 7827/98 Żygadło Anna Maria ul. Braci Śniadeckich 45
            37-100 Łańcut
       

Województwo siedleckie

86 7946/98 Adamiak Maria Teresa  ul. Kurpiowska 6/10
            08-110 Siedlce
87 7853/98 Sawicka Elżbieta ul. Majewskiego 12
            21-400 Łuków
       

Województwo sieradzkie

39 7865/98 Krawczyk Danuta Halina os. Armii Krajowej 5/48
            98-300 Wieluń
40 7977/98 Pankiewicz Tomasz ul. Łaska 213
            98-220 Zduńska Wola
41 7976/98 Rubajczyk Irena ul. Osmolińskich 8/12/56
            98-220 Zduńska Wola
       

Województwo słupskie

153 7783/98 Bojarski Krzysztof Ireneusz ul. Koszalińska 20/145
            76-200 Słupsk
154 7782/98 Bylica Renarda ul. Gryfa Pomorskiego 7
            84-300 Lębork
155 7900/98 Cytlau Danuta Maria ul. Wyspiańskiego 4/9
            76-200 Słupsk
156 7887/98 Kawalec Piotr Gabriel ul. Michałowskiego 1/37
            76-200 Słupsk
157 7826/98 Lewandowska Maria Bogumiła  ul. Grunwaldzka 51/19
            76-270 Ustka
158 7922/98 Mimiec Halina ul. 3 Maja 28/47
            76-200 Słupsk
159 7889/98 Socha Wiesława Kazimiera ul. Andersa 17/36
            76-200 Słupsk
160 7715/98 Wszelak Zdzisława Bernarda ul. Młodzieżowa 1/6
            77-220 Koczała
       

Errata

33 1474/96 Kubisiak Irena ul. Słowackiego 20D/15
            84-300 Lębork
       

Województwo szczecińskie

320 7792/98 Filipiak-Dylewska Beata Zofia ul. Zegadłowicza 21
            71-370 Szczecin
321 7763/98 Frymark Janina ul. Klemensiewicza 15/18
            70-828 Szczecin
322 7914/98 Fudali Teofila Agnieszka ul. Krzywa 17
            71-027 Szczecin
323 7833/98 Gierlik Wioletta os. Zachód B/10/B/8
            73-110 Stargard Szczeciński
324 7794/98 Karaś Andrzej Józef ul. Gombrowicza 17/3
            70-785 Szczecin
325 7875/98 Kloczkowska Iwona Anna ul. Kurza 18
            70-795 Szczecin
326 7765/98 Knaś Dorota Elżbieta ul. Montwiłła 10/3
            71-601 Szczecin
327 7842/98 Kozłowski Czesław ul. Górska 15A/13
            72-300 Gryfice
328 7933/98 Kula Zygfryd ul. Jeziorna 7
            74-127 Moryń
329 7743/98 Ligocka Krystyna ul. Łąkowa 3
            73-140 Ińsko
330 7941/98 Michalak Marzena Maria ul. Rybaki 22/20
            72-600 Świnoujście
331 7786/98 Opowicz Adam Andrzej Osina 39/5
            72-221 Osina
332 7727/98 Rekman Helena ul. Sabały 26
            71-341 Szczecin
333 7869/98 Rumiński Janusz ul. Jodłowa 21A/1
            71-114 Szczecin
334 7934/98 Waleryszak Stanisław ul. 700-lecia 25/5
            72-200 Nowogard
335 7807/98 Wypych Danuta Janina ul. Jagiełły 1/4
            70-243 Szczecin
       

Województwo tarnobrzeskie

40 7773/98 Janda Jolanta Elżbieta ul. Krakowska 16/54
            39-200 Dębica
41 7798/98 Luboch Anna Mieczysława ul. Siedlanowskiego 8/104
            37-450 Stalowa Wola
       

Województwo tarnowskie

71 7816/98 Całka Regina Katarzyna ul. Windakiewicza 24/70
            32-700 Bochnia
72 7836/98 Józefów Krzysztof Marian ul. Azotowa 42
            33-101 Tarnów
73 7918/98 Kubik Jan Zbigniew ul. Rolnicza 35/30
            33-100 Tarnów
74 7789/98 Paprocki Andrzej Bogdan Zaczarnie 177
            33-100 Tarnów
75 7830/98 Sak Krzysztof Marcin ul. Słowackiego 25
            33-100 Tarnów
76 7851/98 Surowiczko Maria Danuta ul. Dwernickiego 10A/18
            33-100 Tarnów
       

Errata

43 5134/97 Hosaja Paweł Jan ul. Goldhammera 10/34
            33-100 Tarnów
       

Województwo toruńskie

81 7959/98 Kotarak Renata Elżbieta ul. Katarzynki 25
            87-100 Toruń
82 7965/98 Kwiatkowska-Kawa Danuta Małgorzata ul. Korczaka 27/33
            86-300 Grudziądz
83 7913/98 Kwiatkowski Krzysztof Jan ul. Bażyńskich 27/13
            87-100 Toruń
84 7984/98 Matusz-Brzezińska Zofia Krystyna ul. Kulerskiego 16/37
            86-300 Grudziądz
85 7722/98 Zielińska-Kalemba Katarzyna Danuta ul. Graniczna 6/1
            87-100 Toruń
       

Województwo włocławskie

32 7936/98 Gozdan Krystyna Czarne 13
            87-603 Wielgie
       

Województwo wałbrzyskie

142 7716/98 Abel Zofia ul. Blankowa 12/6
            58-314 Wałbrzych
143 7744/98 Dreścik Agnieszka ul. Kołłątaja 29/2
            58-100 Świdnica
144 7910/98 Kłódkowska Marta Magdalena ul. Wiejska 23
            57-411 Wambierzyce
145 7857/98 Kułakowska Rozalia Justyna ul. Park Miejski 2A/3
            58-160 Świebodzice
146 7954/98 Magierowska Elżbieta Henryka ul. Okrzei 13/1
            57-500 Bystrzyca Kłodzka
147 7752/98 Obacz Danuta ul. Piławska 21
            58-260 Bielawa
148 7888/98 Sawicka Krystyna ul. Palisadowa 80/7
            58-314 Wałbrzych
149 7860/98 Słocki Tadeusz Julian ul. Reja 5/3
            58-304 Wałbrzych
150 7746/98 Soboń Jadwiga ul. Różana 21
            58-150 Strzegom
151 7832/98 Wiórko Ewa Anna ul. Spółdzielcza 42/14
            57-300 Kłodzko
       

Województwo wrocławskie

363 7821/98 Chrostowska Jolanta ul. Dworcowa 10/3A
            50-456 Wrocław
364 7848/98 Daszkiewicz Danuta ul. Słowackiego 21/1
            56-120 Brzeg Dolny
365 7817/98 Dobrowolska Ewa Krystyna ul. Zielińskiego 41/21
            53-533 Wrocław
366 7938/98 Domańska Maria Elżbieta ul. Wojrowicka 52/10
            54-436 Wrocław
367 7855/98 Kujawa Kazimierz ul. Wałowa 5
            55-002 Kamieniec Wrocławski
368 7815/98 Margas Anna Maria ul. Braci Gierymskich 145A
            51-640 Wrocław
369 7795/98 Mielcarek Irena ul. Korczaka 10
            51-658 Wrocław
370 7754/98 Skonka Marianna ul. Żeńców 1
            52-235 Wrocław
371 7806/98 Wiech Mirosław Adam ul. Szafera 31
            52-216 Wrocław
372 7749/98 Wieczorek Joanna Bożena ul. Bulwar Ikara 26/10
            54-130 Wrocław
373 7811/98 Żytkowska Beata Anna ul. Nullo 13/5
            51-667 Wrocław
       

Województwo zamojskie

26 7962/98 Skiba Lidia ul. Jana Pawła II 16/23
            22-600 Tomaszów Lubelski
27 7876/98 Wajler Anna ul. Kościuszki 34/3
            26-600 Tomaszów Lubelski
       

Województwo zielonogórskie

106 7906/98 Bluszcz Jerzy Piotr ul. Pionierów Zielonej Góry 18/6
            65-939 Zielona Góra
107 7937/98 Dzidek Gabriela ul. Kusocińskiego 5/30
            64-200 Wolsztyn
108 7707/98 Gluma Leszek Piotr ul. Młynarska 7A/3
            67-120 Kożuchów
109 7896/98 Łojek Irena Zdzisława os. Nadodrzańskie 7B/14
            66-100 Sulechów
110 7748/98 Półtorak Teresa Lubinicko 19/2
            66-200 Świebodzin
111 7718/98 Świderska Anna Polanowice 1
            66-629 Grabice

DYREKTOR                           

DEPARTAMENTU RACHUNKOWOŚCI

B. Lisiecka-Zając                    

 Kontakt | ReklamaCopyright © NetTAX 1998-2012