Profesjonalny Serwis Prawny

publikatory Dziennik Urzędowy Ministra Edukacji i Nauki 2005 Nr 1

powrót do początku dokumentu

Lp.

Nazwisko i imię

Stopień doktora nauk

Jednostka nadająca

Data nadania

1

2

3

4

5

UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE

1.

APOZNAŃSKI
JERZY
WETERYNARYJNYCH WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ

04-12-10

2.

BACIOR
STANISŁAW
TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

04-01-27

3.

BAK
JOANNA ZOFIA
EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

04-02-25

4.

BAL
RAFAŁ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH

04-12-09

5.

BALICKI
TOMASZ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

04-05-20

6.

BAŁDYGA
BARBARA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-05-19

7.

BARTUSIK
EUGENIUSZ
TEOLOGICZNYCH WYDZIAŁ TEOLOGII

04-06-03

8.

BIAŁKOWSKA
JOANNA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-01-23

9.

BIAŁOBRZESKA
KATARZYNA ALICJA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH I SZTUKI

04-11-24

10.

BIŁOZOR
ANDRZEJ
TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

04-12-07

11.

BORAWSKA
MONIKA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

04-05-20

12.

BRANDT
ELŻBIETA KARINA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKJ O ŻYWNOŚCI

04-09-16

13.

BRYM
PAWEŁ MACIEJ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

04-05-25

14.

BRZOZOWSKA
RENATA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-02-06

15.

BRZOZOWSKI
BARTOSZ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-02-18

16.

CHYL
SŁAWOMIR
TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

04-06-15

17.

CIBORSKA
JOANNA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-05-05

18.

CYMERMAN
IWONA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I WYCHOWANIA ARTYSTYCZNEGO

04-04-27

19.

CZAPLICKI
ROBERT JAN
ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

04-05-28

20.

CZARKOWSKI
TOMASZ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-10-22

21.

CZETYRBA-PISZCZAKO
MIROSŁAWA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

04-01-20

22.

DARGIEWICZ
ANNA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

04-09-14

23.

DĄBROWSKA
JOANNA MIROSŁAWA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I WYCHOWANIA ARTYSTYCZNEGO

04-04-27

24.

DŁUGOSZ
JOANNA
EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

04-04-28

25.

DZIUBA
BARTŁOMIEJ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-06-16

26.

DZIUGIEŁ-ŁAGUNA
MAGDALENA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

04-12-14

27.

GMAJ
RADOSŁAW
ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-12-17

28.

GOŹDZIEJEWSKA
ANNA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-11-19

29.

GRABIŃSKA
BOŻENA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

04-10-21

30.

GUZ
MARZENA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

04-03-16

31.

HIRSZ
EWA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-12-16

32.

JARZĄBEK
JOANNA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-01-14

33.

JAWORSKA
BOŻENA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-06-04

34.

JAWORSKI
JERZY ZDZISŁAW
ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH

04-11-17

35.

JELIŃSKA
ANNA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

04-02-19

36.

JUCHNO
DOROTA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-09-30

37.

KACZYŃSKA
ELŻBIETA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

04-04-15

38.

KALINOWSKA
JULITA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-12-16

39.

KASPEROWICZ
BEATA
WETERYNARYJNYCH WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ

04-12-17

40.

KASPRZYCKA
BARBARA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-10-15

41.

KOBYLAŃSKI
ANDRZEJ
EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

04-07-07

42.

KOCHANOWSKA-MATUSZEWSKA
AGNIESZKA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

04-10-22

43.

KORZENIEWSKA
ANNA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

04-10-19

44.

KOSEWSKA
AGNIESZKA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-11-18

45.

KOWALEWSKI
MIROSŁAW
EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

04-03-31

46.

KRASZEWSKI
ANDRZEJ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA

04-04-30

47.

KRÓL
ARTUR
TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ

04-12-21

48.

KRUPA
MAŁGORZATA ANNA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-07-12

49.

KUBIAK
DARIUSZ
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-07-12

50.

KUDŁO
ŻANETA EWA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

04-11-05

51

KULIK
TOMASZ
ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA

04-09-24

52.

KUR
BARBARA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA

04-10-07

53.

LEW
SYLWIA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-02-26

54.

ŁOPIEŃSKA-BIERNAT
ELŻBIETA
BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII WYDZIAŁ BIOLOGII

04-01-29

55.

ŁUCZYŃSKA
JOANNA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-06-02

56.

MAJCHRZAK-KŁOKOCKA
ELŻBIETA
EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

04-02-25

57.

MARIAŃSKI
MAREK
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH I SZTUKI

04-10-22

58.

MAŚLANEK
ANNA DANUTA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

04-01-09

59.

MIODUSZEWSKA-CZYCZYN
URSZULA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

04-01-23

60.

NIKLEWICZ
MARTA MARIA
ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI

04-12-15

61.

NIZIŃSKA
ADRIANNA MAURA
HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH I SZTUKI

04-12-17

 Kontakt | ReklamaCopyright © NetTAX 1998-2012